ایسنا نوشت:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین رزمایش‌های ولایت 91 و پیامبر اعظم7 را رزمایش‌هایی اقتدارآمیز خواند و گفت: به برادران خود در ارتش و سپاه پاسداران تبریک می‌گوییم که نمایی از توانمندی نیروهای مسلح ایران را در رزمایش‌های خود به جهانیان نشان دادند.

سردار "محمدرضا نقدی" با اشاره به برگزاری رزمایش‌های موفق "الی بیت المقدس" در 24 استان اظهار داشت: تا پایان سال‌جاری، این رزمایش‌ها در دیگر استان‌ها نیز انجام می‌شود و این رزمایش‌ها بسیار موفقیت‌آمیزتر از اهداف پیش‌بینی شده برگزار شدند.

نقدی همچنین رزمایش‌های "ولایت 91" و "پیامبر اعظم7" را رزمایش‌هایی موفقیت‌آمیز خواند و گفت: به برادران خود در نیروی دریایی ارتش و نیروی هوافضای سپاه پاسداران تبریک می‌گوییم که در رزمایش‌های اقتدارآمیز خود تمامی سلاح‌های جدید تحویل شده به یگان‌های خود را بدون خطا آزمایش کرده و نمایی از توانمندی نیروهای مسلح ایران را به جهانیان نشان دادند.

گفتنی است سپاه پاسداران از 12 تیرماه سال‌جاری به مدت سه روز در نیمه شرقی کشور، هفتمین رزمایش موشکی خود را با عنوان "پیامبر اعظم 7" برگزار کرد. همچنین رزمایش تخصصی ولایت91 نیز از روز هشتم دی‌ماه سال‌جاری به مدت 6 روز در گستره آب‌های نیلگون خلیج فارس تا مدار 18 درجه در اقیانوس هند، توسط نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

/2727

کد خبر 270148

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =