فارس نوشت:

آیت الله نوری همدانی در دیدار سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از مسئولان و مربیان حلقه‌های صالحین استان بوشهر، با اشاره به وضعیت دنیای کنونی بیان کرد: امروز دنیا، دنیای آمادگی است و بایستی با هوشیاری کامل، بیدار و مطلع باشیم.
وی به جنگ نرم دشمنان اشاره و خاطرنشان کرد: بایستی در این جنگ، آمادگی های متعدد داشته باشیم که از جمله آنها می توان به آمادگی اطلاعاتی، روحی، تجهیزاتی و رزمی و آمادگی اقتصادی اشاره کرد.
این مرجع تقلید، آمادگی اطلاعاتی را وسیع و دقیق دانست و عنوان کرد: باید از جبهه دشمن اطلاعات دقیقی را کسب کرده و نقاط ضعف دشمن را شناسایی کنیم که البته ما در این زمینه بسیار قوی هستیم.
وی با اشاره به سابقه طولانی مدت دوستی‌اش با سردار نقدی تصریح کرد: آمادگی روحی از جمله مزایای ما می‌باشد که شهادت طلبی و نترسیدن از مرگ اولین گام برای شجاعت جبهه مستضعفین عالم است که همواره نهراسیدن از مرگ، علت موفقیت ما در ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمنان بوده است.
نوری همدانی بالا بردن آمادگی مردم را ضروری خواند و افزود: در ارتقاء آمادگی روحی در جنگ نرم بایستی کار برای خدا را ترویج کرد چون انسانی که برای خدا کار کند هیچ ناراحتی و اندوهی ندارد.
وی سومین آمادگی را در عرصه تجهیزاتی و رزمی دانست و اظهار داشت: حرکت ها و رزمایش‌های دریایی، زمینی و هوایی در ارتقاء این آمادگی ضروری بوده و به ما قدرت بدنی و تسلط در مهارت ها را می دهد.
این مرجع تقلید، چهارمین نوع آمادگی در جنگ نرم را آمادگی اقتصادی خواند و ادامه داد: در زندگی انسان اقتصاد نقش اساسی دارد و امروز نیز اصلی ترین مشکل دنیای غرب بحران اقتصادی است.
29219
کد خبر 271174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =