ایرنا نوشت:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: تطهیر سران فتنه توسط عده ای از افراد اشتباه بزرگ و غیر قابل جبرانی است.
محسن مجتهدشبستری در نشست اعضای شورای اداری، با انتقاد شدید از کسانی که مسایلی را پیرامون بی گناه جلوه دادن سران فتنه مطرح می کنند، اضافه کرد: این مساله از جانب افراد مومن و متدینی نیز عنوان می شود که بسیار جای تعجب دارد.
وی افزود: این افراد در زمان حاضر به طور آگاهانه و یا ناآگاهانه می خواهند سران فتنه 88 را که کشور به سمت آشوب و بلوا هدایت کردند، پاک و بی گناه جلوه دهند، در حالی که اگر امثال میرحسین موسوی، فتنه گر نبودند پس چه کسانی کشور را با فتنه گری های خود به بحران کشاندند؟
آیت الله مجتهدشبستری اضافه کرد: تا وقتی که سران فتنه از کرده های خود ابراز پشیمانی و توبه نکنند امکان اینکه به آغوش ملت بازگردند وجود ندارد و افرادی هم که تطهیر آنها را مطرح می کنند باید بدانند که راه اشتباهی را در پیش گرفته اند.
وی، با هشدار به مسوولان و مدیران تاکید کرد: باید مواظب بود دست هایی در زمان حاضر دوباره در صدد بازگشت کشور به شرایط پیش از انقلاب هستند و این افراد همان هایی هستند که با کمک دول خارجی و بیگانگان فتنه سال 88 را به وجود آوردند. این افراد و چنین تفکراتی بر خلاف استقلال کشور بوده و در صدد هستند تا کشور را دو دستی به بیگانگان سپرده و سلطه استکبار را بر ایران تحمیل کنند.
وی، از طرح مسایلی مانند انتخابات آزاد در ایران توسط دشمنان داخلی و خارجی انتقاد و تاکید کرد: باید از این دسته افراد پرسید، مگر در 33 سال گذشته انتخابات آزاد در جمهوری اسلامی ایران برگزار نشده است؟جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و روح قدسی امام راحل (ره) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب همواره آزادترین انتخابات را در میان کشورهای مختلف جهان تجربه کرده است.
آیت الله مجتهدشبستری، نتیجه طرح چنین مسایل کذایی را آب به آسیاب دشمن ریختن دانست و گفت: کسانی که دم از انتخابات آزاد می زنند در صدد هستند تا صبغه اسلامی را از ایران گرفته و مسایل غیراخلاقی مانند رقص را در ایران پیاده کنند.
وی ادامه داد: پیشرفت و توسعه در سایه فناوری، علم و تلاش و کوشش و نه با دامن زدن به مسایل غیر اخلاقی و غیر اسلامی و ترویج بی حجابی و بدحجابی برای ارتقای جایگاه اقتصادی کشورها فراهم می شود.
/2929
کد خبر 272524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۲۰:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
  25
  امان از تندروی وافراط و تفریط
 • بدون نام IR ۲۱:۲۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
  23
  اخرت.اخرت واخرت.کاش شما هم خواب صادقا نه میدید
 • بدون نام US ۲۲:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
  28
  کسانی که مخالف نظر مردم عمل میکنند هم بدانند که راه اشتباهی در پیش گرفته اند ...
  • بدون نام GB ۱۱:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
   6
   همگی یاد بگیریم از طرف خود صحبت کنیم چه من چه شما
 • بدون نام IR ۲۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
  6
  چرا این سران را اعدام نمیکنید تا بخش عمده از فتنه منحل شود و در کمال آسایش زندگی نماییم. بحث فتنه و فتنه گر تا چه زمانی خواهد بود؟
 • سید IR ۲۳:۱۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
  22
  آیت ا... لطفاً انصاف را رعایت کنید و تا به حق نرسیده اید اظهار نظر براساس شنیده ها نکنید . آیا شما از آقای موسوی و کروبی جویا شده اید؟ یک طرف قضاوت کرده اید.
 • بدون نام IR ۲۳:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
  3
  ای کاش سران فتنه کمی بصیرت داشتند
  • محسن IR ۱۰:۱۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
   9
   ای کاش گروه رقیب اینقدر مردم را بازیچه منافع حزبی قرار نمی دادند