سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت:

فرانکو باره‌سی مدافعان سرشناس تیم ملی ایتالیا در سال‌های گذشته برای تماشای دربی به احتمال فراوان به ایران خواهد آمد و میهمان باشگاه پرسپولیس خواهد بود.
محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در سفری که به منظور مذاکره با باشگاه آ.ث.میلان به ایتالیا داشت، از فرانکو باره‌سی مدافع سرشناس تیم ملی ایتالیا و باشگاه آ.ث.میلان در سال‌های گذشته دعوت به عمل آورد تا ضمن تماشای دربی برگشت پایتخت، از امکانات باشگاه پرسپولیس نیز دیدن کرده و سفری چند روزه به ایران داشته باشد.
فرانکو باره‌سی نیز که به هنگام تشریح باشگاه پرسپولیس از سوی محمد رویانیان برای آدریانو گالیانی قائم مقام باشگاه آ.ث.میلان، تصاویری از دربی پرسپولیس و استقلال در سال‌های اخیر را دیده بود، در همان مقطع برای تماشای این بازی از نزدیک و سفر به ایران پاسخ مثبت داده بود.
بر اساس پیگیری‌های انجام شده طی دو روز اخیر، باره‌سی آمادگی خود را برای سفر به ایران و تماشای دربی پایتخت اعلام داشته و اقدامات لازم برای مهیا شدن این سفر از سوی باشگاه پرسپولیس انجام شده است. باره‌سی در صورتی که مشکلی پیش نیاید و بلیت و ویزایش صادر شود، راهی ایران خواهد شد و میهمان باشگاه پرسپولیس خواهد بود.
فرانکو باره‌سی که مدیر کانون پیشکسوتان باشگاه آ.ث.میلان است، علاوه بر تماشای دربی پایتخت، مذاکراتی نیز با محمد رویانیان خواهد داشت تا برخی از مواردی که قرار بود در پی تعامل دو باشگاه پرسپولیس و آ.ث.میلان اجرایی شود، در این مذاکرات پیگیری گردد.
روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره زمان دقیق سفر باره‌سی و قطعی شدن آن، اخبار تکمیلی را متعاقبا در اختیار رسانه‌‌ها قرار خواهد داد.
به گفته مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، تا این لحظه هنوز سفر باره‌سی قطعی نشده و پیگیری‌های لازم برای تهیه ویزا، بلیت و برنامه‌ریزی‌های لازم در حال انجام است اما احتمالا قطعی شدن این سفر با توجه به اقدامات انجام شده زیاد است.

252 43

کد خبر 272709

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =