« فرهاد مجیدی اگر موقعیتش را استفاده می کرد ، می توانستیم برنده باشیم.» این نظر امیر قلعه نویی است درباره دربی.

به گزارش خبرآنلاین ؛ امیر قلعه نویی بعد از دربی در نشست خبری گفت:« فرهاد مجیدی در یکی دو صحنه موقعیت برای گلزنی داشت. البته کلا روی دروازه های دو تیم خطر چندان مهمی ایجاد نشد. به هر حال همین که نتیجه مساوی بود برای ما بد نشد.»
اما چرا استقلال این قدر دور از انتظار در دربی حاضر شد ، قلعه نویی در این باره می گوید:«ما چند ساعت نسبت به پرسپولیسی‌ها کمتر استراحت کردیم. در انزلی فشار بیشتری را تحمل کردیم. دوست داشتیم هافبک‌های ما رونده باشند و نیروها را تقسیم کردند. عباس محمدرضایی امروز بد کار نکرد و هدف‌مان این بود که میانه میدان را در دست بگیریم و گل نخوریم.»
راستی چرا قلعه نویی به مجیدی بازی داد؟ شعار تماشاگران یا بحث تاکتیکی؟ او خودش هم سئوال می کند:« به نظر شما کدام یکی از این دو موضوع بوداز اول که می خواستم فرهاد را فیکس بگذارم اما مشورت که کردم ، نظرم عوض شد.من کاری را می کنم که خودم صلاح بدانم . نظر مردم محترم و به ان احترام می گذارم ولی درباره ترکیب خودم تصمیم می گیرم.»
و چرا قلعه نویی این بار این قدر محتاط بازی کرد؟ او می گوید:« ابزار هجومی به میدان فرستادیم و از حمودی و عباس محمدرضایی که رو به جلو هستند استفاده کردیم. می‌خواستیم ببریم ولی نشد اعتقاد ندارم که محتاط شده‌ام.»او ادامه می دهد:«مگر الان کجای جدول هستیم؟ 6 بازی سخت انجام دادیم و نسبت به نیم فصل اول چند امتیاز جلو هستیم که نشان‌دهنده این است که روند ما خوب است. در انزلی مساوی گرفتن خوب است. پرسپولیس متحول شده است و مقابل این تیم دو هدف داشتیم که به یکی از آنها رسیدیم.»
قلعه نویی درباره دواری مسابقه هم می گوید:«به من گفتند کارشناسان گفته‌اند که صحنه‌ها پنالتی نبود و به تیم داوری تبریک می‌گویم که هم قضاوت خوبی داشت و هم بازی را خوب مدیریت کرد. این یکی از شاخصه‌های خوب قهرمانی است و آرامش داشت. مسعود مرادی هم که یک کارشناس داوری آکادمیک است گفته پنالتی نبود.»
 

4141

کد خبر 273078

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =