تیم فوتبال منچستر سیتی در ادامه رقابت های لیگ برتر جزیره با تساوی 2 بر 2 برابر لیوپول متوقف شد.

سعید یوسفی: دومین تساوی پیاپی منچستر سیتی و 9 امتیاز فاصله با منچستر یونایتدی که روند رو به رشدی را پشت سر می گذارد در حالی که تنها 13 هفته به پایان رقابت های امسال لیگ برتر باقی مانده روبرتو مانچینی سرمربی فیروزه ای پوشان را نگران کرده است. او که از نتیجه ی بدست آمده در بازی دیروز به شدت ناراضی بود در صحبتهای پس از بازی به تندی به تصمیمات تیم داوری اعتراض کرد و نیز رعایت نکردن بازی جوانمردانه از سوی لیورپولی ها را ناپسند دانست.
مانچینی که از تصمیم داور درمورد خطا ندانستن صحنه ی برخورد با ادین ژکو مهاجم بوسنیایی تیمش که در نهایت منجر به گل اول لیورپول شد به شدت برافروخته بود، در این مورد گفت: " پیش از گل اول لیورپول یک خطای آشکار اتفاق افتاد. اگر ما مرتکب این خطا شده بودیم بدون شک کارت قرمز کمترین جریمه ای بود که داور برای بازیکنمان در نظر می گرفت. اما داور و کمک داور به راحتی از این خطای مسلم چشم پوشی کردند."
گل دوم لیورپول هم در حالی به ثمر رسید که ژکو به خاطر مصدومیت روی زمین افتاده بود اما بازیکنان سرخ پوش توپ را به بیرون نزدند و به بازی ادامه دادند. مانچینی در این باره می گوید: " انتظار داشتم که آن ها رعایت بازی جوانمردانه را بکنند. ژکو حداقل 15 ثانیه روی زمین افتاده بود. حداقل کاری که بازیکنان لیورپول می توانستند انجام دهند این بود که توپ را به بیرون بزنند. به نظر من کار آنها چندان صحیح نبود. به نظرم قوانین فوتبال باید همه جا و برای هر تیمی یکسان باشند اما عملکرد کمک داورعکس این مطلب را نشان می داد. او در تمامی صحنه هایی که خطا به نفع لیورپول رخ داد پرچم زد اما صحنه ی به این واضحی را ندید."
این مربی ایتالیایی در ادامه به عملکرد زوج خط حمله ی تیمش اشاره کرد: " گلی که آگه رو به ثمر رساند خیلی زیبا بود. کمتر بازیکنی توانایی گلزنی از این زاویه را دارد اما انتظار من این بود که ژکو و آگه رو نمایش بهتری در بازی امروز داشته باشند.هر چند که به طور کلی امشب خیلی عصبی بودیم. اما هنوز راهی طولانی تا پایان فصل باقی مانده و ما می توانیم این فاصله را جبران کنیم."

منبع: یورو اسپرت

4141

کد خبر 275025

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =