مهر نوشت:

رییس سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به با بیان اینکه در جلسه استیضاح اخیر در مجلس، شاهد تخطی برخی آقایان از تکلیف شرعی ولایت بودیم ، تاکید کرد مهم ترین شاخص اخلاص، تبعیت محض از ولایت است. سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در همایش توجیهی اهداف، سیاست ها و اولویت های برنامه های بسیج در سال 1392 با بیان اینکه در بسیج هر چه بالاتر می رویم، معنویت باید بیشتر شود ادامه داد: هر چه از نردبان پیشرفت بالاتر می رویم خطر سقوط بسیار بزرگتر می شود و امروز که بسیج می خواهد الگوی جهان شود باید ایمنی به حداکثر برسد چون خطر سقوط بسیار بالاست.
وی عدم خلوص را باعث از بین رفتن زحمت و تلاش چهل ساله برخی در انقلاب دانسته و گفت: کسانی که سال ها سابقه انقلابی داشتند فتنه 88 را به راه انداختند و این نتیجه عدم اخلاص در سوابق مبارزات بود.
سردار نقدی با بیان اینکه در جلسه استیضاح اخیر در مجلس، شاهد تخطی برخی آقایان از تکلیف شرعی ولایت بودیم ادامه داد: دشمن احزاب غربگرا در داخل کشور را روحیه جدید داده و سناریوسازی هایی هم می شود، همچون قتل مشکوک فلان فرد که به یقین با چند واسطه کار خودشان است.
وی به پیگیری برخی برای ایجاد تشنج قبل از انتخابات اشاره نموده و اظهار داشت: دشمن برای مایوس کردن مردم از نظام تلاش می کند همچون بالارفتن قیمت ها که با نفوذ عناصری در دولت، بازار و شبکه های روانی انجام می شود.
نقدی تعمیق معرفتی و بصیرتی همه بسیجیان را ضامن انتخاب رییس جمهور اصلح در انتخابات دانسته و اظهار داشت: یکی از علائم حتمی و قطعی ظهور امام زمان عجل الله فرجه، وجود کادر مومن و انقلابی ساخته شده و کافی می باشد همانطور که ملت ایران وقتی لایق زعامت و رهبری امام راحل شد که رشد عمقی پیدا نموده و نیروی تربیت شده انقلابی و کافی پرورش داده بود که بتواند از امام دفاع کند.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج بر بصیرت افزایی بسیجیان تاکید نموده و افزود: سیاست بسیج، ترغیب مشارکت مردم برای برگزاری انتخابات آرام و امن، با حضور حداکثری برای انتخاب اصلح می باشد.
27219
کد خبر 275329

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =