ساعت 4 صبح اسکار پیستوریوس به دوستش زنگ می زند و می گوید: «عشقم، من عشقمو کشتم، خدا منو بکشه» او این حرفها را لحظاتی بعد از شلیک گلوله به سمت نامزدش می زند.

به گزارش خبرآنلاین؛ این جدیدرترین خبری است که از ستاره معلول المپیک که حالا متهم به قتل است منتشر شده. «جاستین دیواریس» دوست صمیمی ستاره رو به نابودی ورزش دنیا، اولین کسی بود که پیستوریوس قبل از زنگ زدن به اورژانس به او زنگ زد، درست لحظاتی بعد از کشتن ریوا استین‌کمپ. جاستین گفت که خودش را سریعا به خانه مجلل پیستوریوس رسانده و دیده که او حدود یک ساعت در پارکینگ خانه مشغول گریه کردن بوده ،در زمانی که ماموران پلیس وارد خانه شده بودند و در حال پلمپ کردن اموال خانه بودند. گفته شده ریوا استین کمپ در هنگام دریافت چهار گلوله در دستشویی خانه پیستوریوس بوده، چهار گلوله ای که به دست، سر، کمر و انگشت او اصابت کرده و از سمت بیرون دستشویی شلیک شده.
پیستوریوس بدن خون آلود او را به بیرون آورده و سعی کرده او را با تنفس دادن نجات دهد، که در این لحظه ماموران پلیس و همسایه ها که صدای شلیک ها را شنیده بودند وارد خانه می شوند. شاهدان وحشت زده این اتفاق از این گفته اند که چگونه صدای نفسهای آخر ریوا را که در دستان پیستوریوس قرار داشته شنیده اند. جاستین کسی بوده که به گفته خودش زمینه آشنایی پیستوریوس با نامزدش را فراهم کرده بود. او گفت: «خیلی ناراحت کننده بود. اسکار ساعت 55/3 صبح به من زنگ زد و گفت که ریوا تیر خورده. به او گفتم چی داری می گی؟ و او جواب داد که اتفاق وحشتناکی افتاده، من به ریوا شلیک کردم. سپس یکی از همسایه هایش گوشی را گرفت و گفت اسکار درست می گوید، چنین اتفاقی افتاده و هم گفت که خودت را سریع به اینجا برسان. صحنه ای وحشتناک و باورنکردنی بود.»
43 43
کد خبر 277778

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =