فارس نوشت:

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: اگر جامعتین به سازوکار مشخص برسد ما حتما در قالب آن عمل می‌کنیم در غیر این صورت بنده و آقایان آل‌اسحاق و متکی باهم کار خواهیم کرد.
محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین امشب در جلسه ماهانه  این حزب در خصوص منویات مقام معظم رهبری و سخنان ایشان در مورد مسائل داخلی به ویژه اتفاقاتی که در مجلس رخ داد گفت: ما در جامعه اسلامی مهندسی فرمایشات مقام معظم رهبری را بررسی کردیم اما همانطور که همه مستحضرید رهبری آنقدر موارد را شفاف فرمودند که هیچ نیازی به تبیین یا تفسیر وجود ندارد چرا که شاید در تفسیر باز راه را خطا برویم.
وي در خصوص اجماع اصلاح طلبان {اصولگرايان} نیز گفت: همه تلاش، سرمایه و بضاعت خود را خرج کنید که اصولگرایان به وحدت نزدیک شوند البته ما به نقطه واحد رسیدن امیدی نداریم.
{نايب} رئیس مجلس شورای اسلامی به اعلام سه کاندیدهای نهایی جبهه پیروان اشاره و تصریح کرد: از بنده نیز به عنوان یکی از این سه کاندیدا اسم برده شده، که البته این به پیشنهاد تشکل‌ها و بدون تفاهم با من بوده است و من اراده‌ای برای این کار ندارم و البته این هم که ما مخالفت کنیم اخلاقا درست نیست.
باهنر با بیان اینکه سیاست راهبردی ما رفتن به سمت وحدت است گفت: اگر جامعتین به ساز و کار مشخص برسند ما حتما در قالب آن عمل خواهیم کرد در غیر این صورت بنده، آل اسحاق و آقای متکی با هم کار خواهیم کرد.
وی در پایان با تاکید بر اینکه ما معتقدیم یک تیم قدرتمند باید قوه مجریه را اداره کند اظهار داشت: مشکلات مملکت نیازمند همکاری تیمی جدی است و فردی که رئیس جمهور می‌شود باید تیم قوی داشته باشد.
/2929
 
کد خبر 278801

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =