رئیس‌جمهور در پاسخ به سوالی درباره حمایت وی از کاندیداتوری مشایی در انتخابات گفت: درباره این سوال خود بیشتر فکر کنید.

به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد پس از جلسه امروز هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران  در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه خود دولت کاندیدایی برای انتخابات دارد یا نه تنها سکوت کرد.
رئيس​جمهور درباره بحث بسته پیشنهادی ایران در 1+5 گفت: شما در پاسخ به این سوال می‌توانید بزنید نگاه، سکوت و لبخند.
وي درباره توافق جدید ایران و کشورهای عضو گروه 1+5 درباره ادامه مذاکرات در آلماتی گفت: باشد چه اشکالی دارد؛ خوب است. مذاکره همیشه بهتر از دعوا است.
رئیس‌جمهور در پاسخ به سوال دیگری درباره نتایج انتخابات نظام پزشکی گفت: من فکر می‌کنم همه چیز در کشور باید بر اساس قانون باشد و اگر بخواهند از قانون عبور کنند کارشان اعتبار ندارد. اگر نهادها و دستگاه‌هایی هم بخواهند دخالت کنند در مسائل قانونی و فراقانونی عمل کنند، آن هم اعتباری ندارد. نظام پزشکی بالاخره یک قانون دارد و قانون هم کاملا مشخص است و باید از یکی دو نهاد درباره افراد استعلام بکنند.
وی افزود: این نهاد یک نهاد صنفی است و متعلق به جامعه درمانی کشور است و نباید نهادهایی که در آن مسئول نیستند در آن دخالت کنند. بخصوص نهادهای امنیتی، اطلاعاتی و سپاه. این نهاد یک نهاد پزشکی است و باید مال خودشان باشد و به جامعه خدمت کنند. من منتظرم گزارش این مسئله برای من بیاید.
رئیس‌جمهور درباره معرفی وزیر جدید بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و زمان آن گفت: زمان آن موقعی است که من آن را به مجلس بنویسم. و وزیر کار نیز در همین دولت به مجلس معرفی خواهد شد.
رئیس‌جمهور در پاسخ به سوال دیگری درباره برگزاری جشنواره‌های نوروزی از طریق سازمان میراث فرهنگی گفت: بهار همیشه بهار است و زمان مناسبی برای برگزاری جشنواره‌های مختلف است و امیدوارم از این فرصت به درستی استفاده شود.
وي در پاسخ به سوال دیگری درباره اتهاماتی که در برخی از مناظره‌ها به دولت وارد می‌شود گفت: من این برنامه‌ها را نمی‌بینم اما اتهامات به دولت تکراری شده است.
رئیس‌جمهور در پاسخ به سوال دیگری درباره عدم حضور در مجلس شورای اسلامی برای تحویل بودجه به مجلس شورای اسلامی گفت: تمام اعضای دولت مثل خود من هستند و همه 76 میلیون نفر از مردم این کشور جزئی از دولت محسوب می شوند.
/2929
 
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 279506

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 13
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
  26 2
  اگر همه 76 میلیون نفر از مردم این کشور جزئی از دولت محسوب می شوند پس چرا مردم اینقدر نامحرمند ؟
 • بدون نام IR ۱۳:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
  همین تازگی ها جمعیت 77 میلیون نفر شده برادر.
 • بدون نام IR ۱۳:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
  خدارو شکر احمدی نزاد 3ماه مانده فهمید نباید با ابروی کسی بازی کرد وبی دلیل کسی رارد صلاحیت کرد ایشون یادش رفته فرمانداری های وی دردودوره مجلس نذاشتن کار به شورا نگهبان برسه خیلی ها را راد صلاحیت کردن .در مورد مشاعی نمیدونم به جه دلیل سیاست دورنگی رااجرا میکنند جه دلیل داره علنا بگه مشاعی میخواد کانیدا بشه واگه شد من حمایت میکنم این همه فیلم وقایم موشک بازی برای جیه؟؟
  • بدون نام IR ۲۱:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
   4 16
   اولا فرمانداریها رد صلاحیت نمی کنند بلکه این را هیئت های اجرایی انجام می دهند که نماینده دولت نیستند بلکه از میان مردم انتخاب می شوند در ثانی در قانون مجلس و ریاست جمهوری یک موضوع ملی است و احراز صلاحیت اصل است اما در یک موضوع صنفی مثل نظام پزشکی تائید صلاحیت اصل است نه احراز صلاحیت
 • بدون نام IR ۱۴:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
  اين چه كابينه 76 ميليونيست كه به يك نفر تا 10 پست مديريتي هم واگذار ميشود
 • بدون نام IR ۱۵:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
  21 2
  با شعار كابينه هفتاد ميليوني در سال 84 يكي از بسته ترين حلقه هاي مديريتي كه لازمه ان كنار زدن نيروهاي كاركشته نظام بود وپيامد ان وضعيت كنوني اقتصاديست شكل گرفت
 • بهزاد EU ۱۵:۱۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
  17 2
  اگه همه 76 ملیون جز کابینه هستن پس من میخوام لایحه رو ببرم مجلس اقای دکتر!
 • جاسم IR ۱۵:۲۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
  15 3
  مشایی که سر کاریه الهام گزینشونه
 • بدون نام IR ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
  زنده باشی رییس جمهورقهرمان وعزیز.
  • حقیقت گو IR ۲۱:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
   33 7
   زنده باشه، اما رئیس جمهور نباشه!!!!
 • علی IR ۱۹:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
  22 9
  خدا قوت خوشم اومد قاطع با کسایی که تو انتخابات نظام پزشکی دخالت میکنن اتمام حجت کردی خدا رو شکر
 • بدون نام IR ۲۰:۰۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
  56 10
  قهرمان جهان پهلوان تختی بود جان برادر
 • بدون نام IR ۲۰:۲۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
  13 46
  درود بر احمدی نژاد