محمد ابراهیمی مهاجم تراکتورسازی یکی از بازیکنان کلیدی تیمش در بازی با استقلال خواهد بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ البته ابراهیمی تاکید می کند که این مسابقه برایش هیچ اهمیتی ندارد و مثل بازی های دیگر است. او امیدوار است که تراکتور در تهران استقلال را شکست داده و صدرنشین لیگ برتر شود. ابراهیمی در مورد بازی روز جمعه و مسائل مختلف دیگر به سوالات خبرآنلاین پاسخ می دهد.
فکر می کنی روز جمعه چه اتفاقاتی در ورزشگاه آزادی رقم بخورد؟
این بازی برای من اهمیتی ندارد و خیلی ها می گویند چون این دو تیم در کورس قهرمانی هستند، سرنوشت قهرمان لیگ در این دیدار مشخص می شود اما من چنین نظری ندارم. این بازی هم مثل بازی با گهر و سایر تیم ها است و فقط 3 امتیاز دارد. ما تلاش می کنیم تا در نهایت 3 امتیاز این مسابقه را بگیریم.
تا حالا به استقلال گل زده ای؟
بله، من دو فصل پیش در تبریز به استقلال گل زده ام که آن بازی یک بر یک مساوی شد.
گل زدن در بازی روز جمعه چقدر اهمیت دارد؟
من مهاجم نوک نیستم ولی دوست دارم کاری که سرمربی از من می خواهد را انجام دهم. اگر موقعیت داشته باشم مطمئنا استفاده خواهم کرد و البته دنبال این هستم که برای دیگر مهاجمان موقعیت ایجاد کنم.
دوست داری کدام بازیکن تراکتور گل بزند؟
فرقی نمی کند کدام بازیکن گل بزند و موفقیت تیم مهمتر است. با این حال ما تلاش می کنیم تا سیدصالحی آقای گل شود در ضمن بازیکنان تیم ما این اخلاق را ندارند که به فکر خودشان باشند. من امیدوارم برای سومین بار استقلال را در ورزشگاه آزادی شکست دهیم.
نتیجه را پیش بینی می کنی؟
پیش بینی سخت است ولی راستش را بخواهید این بازی برای من هیجان و اهمیت خاصی ندارد.
نگران نیستی که داوری به سود استقلال باشد؟
ما طوری بازی می کنیم که کار به اشتباهات داوری نرسد در ضمن من در این مورد دخالت نمی کنم. باید بگویم که شانس تیم ما برای قهرمانی زیاد است در ضمن ما از سپاهان بیشتر از استقلال می ترسیم چون آنها تیم خوبی دارند.
خوشحالی های بعد از گل بازیکنان تراکتور هم حسابی سوژه شده است، قبول داری؟
اگر در این بازی گل بزنیم دوباره خوشحالی جدید رو می کنیم.
دوست داری سال آینده هم در تراکتور باشی؟
مردم تبریز به بازیکنان تراکتور تعصب و محبت زیادی دارند. خیلی از بازیکنان تمام شده بودند و در تراکتور به اوج رسیدند و خیلی ها در این تیم پیشرفت کردند. من در ایران فقط برای تراکتور بازی می کنم.
لقب محمد اف 14 را دوست داری؟
بله دوست دارم. هواداران تراکتور به هر بازیکن یک لقب می دهند و بابت این لقب از آنها تشکر می کنم.
راستی الگوی تو کدام بازیکن است؟
کریس رونالدو.
رابطه ات با تونی اولیویرا چطور است؟
او مربی مهربان و دلسوزی است که بازیکنان دوستش دارند. تونی گاهی اوقات جوگیر می شود چون دوست دارد تراکتور همیشه برنده باشد.
مسوولان استقلال گفته اند 10 درصد از تماشاگران تراکتور را به ورزشگاه راه می دهند. نظر تو چیست؟
استقلالی ها از ترسشان می خواهند تماشاگران ما را راه ندهند و این اصلا درست نیست. به هیچ عنوان نباید مانع ورود تماشاگران ما به آزادی شوند و ما با هواداران تراکتور باید خوش رفتار باشند.
43 43
کد خبر 280719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =