۰ نفر
۱۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۳

پلیس با انتشار تصویر دختری جوان که بیش از هفت سال از زمان خروجش از منزل گذشته، ازشهروندان خواست وی را شناسایی کنند.

سرنوشت دختر 22 ساله‌ای که 6 سال پیش برای رفتن به محل کار خود از منزل بیرون رفته و دیگر مراجعت نکرده در هاله‌ای از ابهام است.
در شامگاه دهم اردیبهشت ماه سال 1384، مردی با مراجعه به دادسرای امور جنایی اعلام کرد که دخترش به نام سمیه 22 ساله به منظور رفتن به محل کارش در خیابان کارگر شمالی از خانه خارج شده و از آن زمان، دیگر هیچ اطلاعی از وی در دست نیست.

با تشکیل پرونده فقدانی در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، کارآگاهان در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که فقدانی در ساعت 7:00 صبح روز 10 اردیبهشت سال 84 همچون روزهای گذشته و برای رفتن به محل کارش در یک شرکت خصوصی از خانه خارج شده اما بدون آنکه مراجعه‌ای به محل کار خود داشته باشد، از آن زمان ناپدید شده و طبق اظهارات اعضای خانواده، دوستان و بستگانی که با وی در ارتباط و یا تماس بودند، با هیچ‌کدام از آنها نیز تماسی نداشته است.

در ادامه رسیدگی به این پرونده و با توجه به بی نتیجه ماندن تحقیقات، کارآگاهان به بررسی سوابق موجود در مراکز انتظامی شهر تهران، پزشکی قانونی و بیمارستان‌های سطح شهر تهران پرداخته تا شاید اطلاعی از این دختر جوان بدست آورند اما در این مرحله از تحقیقات نیز، متأسفانه هیچگونه اطلاعات قابل بهره برداری برای مشخص شدن سرنوشت سمیه بدست نیامد.

با توجه به دلایل و شواهد بدست آمده در طول تحقیقات و با توجه به عدم حصول نتیجه در خصوص سرنوشت دختر فقدانی، پرونده به منظور بررسی فرضیه احتمال وقوع جنایت در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

 

با وجود تحقیقات دامنه‌دار و گسترده صورت گرفته از سوی کارآگاهان اداره دهم، همچنان سرنوشت سمیه به صورت یک معما باقی مانده است؛ حتی با وجود انتشار تصاویر سمیه در سال 88 در برخی روزنامه‌های کثیرالانتشار، اما باز هم هیچگونه اطلاعی در خصوص سرنوشت مبهم سمیه در اختیار کارآگاهان قرار نگرفت و بررسی های انجام شده از مراکز پزشکی قانونی نیز همچنان بی نتیجه بوده است.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به این موضوع که رسیدگی به پرونده سرنوشت فقدانی همچنان در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد، گفت: با تمامی اقدامات پلیسی و تحقیقات بعمل آمده در طول رسیدگی به این پرونده، همچنان سرنوشت سمیه به صورت یک معما باقی مانده است.

وی افزود: به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی، دستور انتشار تصویر سمیه جهت بدست آمدن هرگونه اطلاعاتی در خصوص سرنوشت وی صادر شده است؛ لذا از کلیه شهروندان که اطلاعاتی از سرنوشت سمیه در اختیار دارند، درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس های 51055425 و 51055510 در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

45282

کد خبر 281023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۶
  4 3
  خدا به خانوادش صبر بده خدايا تورو به بزرگيت اين دختر رو به خانوادش برسون
 • بی نام IR ۱۲:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۷
  1 0
  جرا بعد ار 4 سال عکسش را در روزنامه ها چاپ کردید،این طوری اگر کسانی که این دختر را جایی دیده بودند در این مدت قیافه دختره از یادشون رفته