پایگاه اطلاع رسانی دولت نوشت:

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی گفت: عده ای در هر کاری که دولت انجام می دهد جنبه های سیاسی آن را برجسته کرده و حملات و انتقادات غیر اصولی خود را در فضای عمومی جامعه نشر می دهند که این از دایره انصاف و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب به دور است.
معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی گفت: عده ای کارشان این شده که همیشه دولت را تخریب کرده و مورد نقد قرار دهند قبل از آنکه وارد مباحث محتوایی شوند که این با توجه سال پایانی ماموریت دولت تشدید شده است. عده ای در هرکاری که دولت انجام می دهد جنبه های سیاسی آن را برجسته کرده و حملات و انتقادات غیر اصولی خود را در فضای عمومی جامعه نشر می دهند که این از دایره انصاف و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب به دور است.
وی در مورد اظهارنظرهای برخی در خصوص لایحه بودجه 92 مبنی بر سیاسی و انتخاباتی بودن آن خاطر نشان کرد: دولت با تجربه کارشناسی و تخصصی 8 ساله خود و با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و همچنین فتنه های دشمن بودجه ای را تدوین کرده که از هر جهت به نفع مصالح کشور است اما عده ای قبل از آنکه وارد مباحث محتوایی آن شوند انتقادات خود را که جنبه سیاسی دارد در جامعه مطرح می کنند.
میرتاج الدینی اظهار کرد: این عده دیواری کوتاهتر از دیوار دولت پیدا نکرده اند که مدام تخریب می کنند و خدمات مثبتی را که دوست و دشمن به آن اذعان دارند زیر سئوال می برند اما دولت صبور است و تحمل می کند و به طور قطع این بی انصلفی ها کوچکترین تاثیری بر اراده خدمتگزاریش به ملت شریف ایران نخواهد داشت.
29219
کد خبر 282012

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۲۱:۳۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۳
    1 0
    دولت خودش دیوار ش را خراب می کند اااااا