با رسیدن به روزهای پایانی تعطیلات و ترافیک سنگین در جاد‌ه ها مخصوصا جاده های شمال کشور، معاون عملیات پلیس راه کشور از ممنوعیت تردد در جاده چالوس از مسیر کرج به سمت مرزن آباد خبر داد.

سرهنگ صمد اسفندیاری گفت: با توجه به حجم بالای تردد خودروها از سمت چالوس به کرج و برای تخلیه بار ترافیکی در این محور از ساعت 13 تا 24 امروز تردد خودروها از سمت کرج به مرزن آباد ممنوع شد.

وی همچنین به مهر گفت: همچنین از ساعت 16 تا 24 تردد خودروها از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می شود.

معاون عملیات پلیس راه در خصوص وضعیت جاده هراز نیز گفت: هنوز حجم ترافیک در این جاده به حدی نرسیده که مجبور به یکطرفه کردن این محور شویم اما اگر ترافیک در این جاده افزایش یابد ممنوعیت ترافیکی در محور هراز اجرا خواهد شد.

این درحالی است که سرهنگ البرزی، جانشین رئیس پلیس راه راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرده است: در روز جمعه 16 فروردین ماه با توجه به حجم ترافیک سنگین در مسیر برگشت به شهر تهران، محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های چالوس و هراز اعمال می‌شود. در محور کرج به چالوس از ساعت 12:00 ظهر، تردد انواع خودروها از میدان امیرکبیر کرج به سمت چالوس ممنوع است و از ساعت 15:00 بعدازظهر از 15 کیلومتر بالاتر از مرزن آباد به سمت کرج، تردد خودروها بصورت یک‌طرفه انجام می‌گیرد.

به گفته او در محور هراز از ساعت 13:00، تردد انواع خودروها از رودهن تا آبسک ممنوع بوده و از ساعت 15:00 از آبسک به رودهن به‌صورت یک‌طرفه انجام می‌شود.

47234

کد خبر 284995

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ویراستار IR ۲۱:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۵
    3
    سلام آبسک صحیح نیست. آب اسک درست است.