پیکر عسل بدیعی بازیگر سینما و تلویزیون، یکشنبه 18 فرودین با حضور مردم و هنرمندان از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا تشییع شد.

الهام نداف: محوطه بیرونی تالار وحدت از ساعت 8:30 مملو از جمعیت بود. علاقه‌مندان به هنر در کنار هنرمندان سینما، تئاتر و تلویزیون آمده بودند تا در مراسم تشییع عسل بدیعی بازیگر سینما و تلویزیون ایران شرکت کنند. 
در ابتدای این مراسم ستاره اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر روی سن آمد و در سخنان کوتاهی گفت: «هیچکدام از ما رفتن عسل را باور نداریم. با اینکه هر مرگ اشارتی است به حیاتی دیگر، اما دلم نمی‌خواست خانواده عسل و غزل خواهر او را امروز از نزدیک ببینم.»
 
او ادامه داد: «عسل بدیعی با کاری که کرد نشان داد که چه روح بزرگی دارد. جای او همیشه بین ما خالی است، ولی می‌دانیم که او تا همیشه در کنار ماست.»
 
شاهرخ بدیعی، پدر عسل بدیعی یکی دیگر از حاضران در این مراسم بود که به روی سن دعوت شد. صحبت کردن برای شاهرخ بدیعی کار چندان ساده‌ای نبود. او با بغض و اندوه فراوان از حاضران در این مراسم تشکر کرد و گفت: «سلام به این همه معرفت. من از همه شما که امروز برای تسلی من و خانواده‌ام اینجا هستید، تشکر می‌کنم. دست‌های همه شما را می‌بوسم.»
 
 شاهرخ بدیعی پدر عسل بدیعی
 
او همچنین افزود: « شما امروز برای تسلی خاطر من، شیرین (مادر عسل بدیعی)، غزل و رضا اینجا هستید. عسل 17 سال از عمر خود را در جمع هنرمندان گذراند. می‌دانید که با مرگ عسل چه حادثه‌ای بر ما رخ داده است، اما اجزای بدن او امروز در وجود 7 بیمار نیازمند جای گرفته است و من حالا هفت فرزند دیگر دارم. این برای من افتخار است.»
 
سیروس الوند کارگردان فیلم «دست‌های آلوده» که عسل بدیعی در آن ایفای نقش کرده بود، دیگر سخنران این مراسم بود. او صحبت‌های خود را با خواندن یک شعر آغاز کرد و ادامه داد: «امروز مجلس باشکوهی برگزار شده است. ما هم روزی می‌رویم اما نمی‌دانیم آیا چنین چهره‌های داغداری برای ما هم می‌آیند یا خیر؟»
 
 سیروس الوند کارگردان فیلم سینمایی «دست‌های آلوده»
 
الوند همچنین خاطرنشان کرد: « عسل بدیعی سرشار از زندگی و دختری پاک، منظم و نجیب بود. این دختر عمر زیادی در سینما نکرد و تلویزیون او را ربود، اما کارهای بدیعی برای همه ما خاطره به جای گذاشت. حالا عسل بدیعی در وجود دیگران تکثیر شده است.»
 
در ادامه این مراسم رضا داوودنژاد، شوهر خواهر عسل بدیعی با بغض و گریه روی سن حاضر شد و با اینکه شرایط مناسبی برای صحبت کردن نداشت، در سخنان کوتاهی توضیح داد: «خیلی شرایط سختی است. اتفاقاتی را که در یک سال گذشته برای ما رخ داد تنها توانستیم با همراهی شما بگذرانیم. همدردی شما برای من در آن شرایط بیماری و حالا هم برای خانواده بدیعی تسلای بزرگی است.»
 
 رضا داوودنژاد و همسرش غزل بدیعی خواهر عسل بدیعی
 
داوودنژاد با اشاره به یادداشت‌های روزانه عسل بدیعی عنوان کرد: «ما چند روز عجیبی را گذراندیم. سه روز پیش از عسل بدیعی عزیز چیزهایی به دست ما رسید که برای خود ما هم جالب بود. ما یک یادداشت از دفترچه یادداشت‌های روزانه او پیدا کردیم که خیلی جالب بود. این یادداشت را عسل روز اول فرودین سال 92 نوشته است. ما این متن را حتی برای پدر و مادر عسل هم هنوز نخوانده‌ایم. امروز من و غزل تصمیم گرفتیم این مطلب را  برای شما بخوانیم. البته من به زودی تصویر این یادداشت را که با دست‌خط عسل است در اختیار سایت‌ها قرار می‌دهم.»
 
غزل بدیعی خواهر عسل بدیعی نیز روی سن حاضر شد و یادداشت روز اول فرودین او را خواند. در بخشی از این یادداشت آمده است: «سال 92 شد و در این گذر عمر چیزی قسمت همه ماست. حالا 36 سالم است، دهه 30 هم گذشت با سرعت مثل همه چیز همچون دهه 20. شش سال را در رکود بودم. حالا می توانم مسلط باشم. ضعف درونی ام رنگ باخته است. اشتباه زیاد کرده‌ام. اشتباه زیاد دیده‌ام، اشتباه ارزش دادم و اشتباه بی‌ارزش کردم اما مهر خدا خواست که هنوز سالمم، توانمندم، ریشه دارم، جوانم، زیبایم، پسری دارم، عشق و مهر، خانواده‌ای مثل گوهر ناب و دوستانی مثل برگ گل و دنیایی که هر روزش واقعه است. حالا انرژی خفته‌ای دارم برای رسیدن به زندگی. تمام توانم امسال بر این است که شگفتی بیافرینم، شگفتی‌ای که پسرم «جانیار» و خانواده‌ام به آن افتخار کنند. من می دانم امسال سال من است.»
 
 فریبرز عرب‌نیا و فرزندش جانیار عرب‌نیا
 
جانیار عرب‌نیا فرزند عسل بدیعی نیز در بخش دیگری از این مراسم روی سن آمد و با صحبت‌های خود حاضران را تحت تاثیر قرار داد. او که به شدت گریه می‌کرد بارها از مادرش تشکر کرد و گفت: «از مادرم تشکر می کنم به خاطر کارهایی که برای من کرد. اگر او نبود من هم نبودم. او همه کار برای من کرد، حتی کارهایی را که دوست نداشت. حالا از همه بیشتر دوستش دارم، دلم برایش بیشتر تنگ می شود. می‌دانم خوشحال است و اگر قرار باشد برگردد، اینجا برایش مثل زندان است. می خواستم جلوی همه شما از او تشکر کنم و قول می دهم کاری کنم که راضی باشد.»
 
صحبت‌های جانیار عرب‌نیا باعث شد که حاضران اشک‌ریزان او را تشویق کنند. پس از این صحبت‌ها فریبرز عرب‌نیا پدر جانیار نیز گفت: « من حرفی برای گفتن ندارم فقط خواهش می‌کنم در این ازدحام جمعیت مراقب بچه‌ها و خانم‌ها باشید.»
 
سیداحمد میرعلایی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی نیز به عنوان آخرین سخنران، روی سن حاضر شد و در خصوص مرحوم عسل بدیعی گفت: «بهتر است کسانی که اسم هنرمند را انتخاب می کنند به این نام وفادار باشند. عسل بدیعی از جمله این افراد بود، من خاطرات خوب و حرفه‌ای با وی داشتم. ما در سریال «تا صبح» با هم همکار بودیم، او روحیه حرفه‌ای داشت به دلیل اینکه باید کار را به پخش می رساندیم او در دو شیفت کار می کرد.خیلی از هنرمندان می گویند ما باید امروز اینجا همدیگر را ببینیم این مهم نیست موضوعی که اهمیت دارد این است که همه ما بتوانیم در زندگی مان به خواسته هایمان برسیم.»
 
سیداحمد میرعلایی
 
او همچنین خاطرنشان کرد: «عسل بدیعی علاقمند بود اعضای بدن خود را در اختیار افراد نیازمند بگذارد او امروز به این خواسته خود رسیده است فرقی نمی‌کند که آدم جوان بمیرد بلکه بهتر است کامل این دنیا را ترک کند. عسل بدیعی این گونه از بین ما رفت. من به نمایندگی از ریاست سازمان سینمایی، وزیر ارشاد و جامعه سینمایی به خانواده وی تسلیت می گویم. از همه مردم تشکر می کنم که امروز اینجا در بین ما هستند و حتی کسانی که می دانم از صبح در قطعه هنرمندان بهشت زهرا حضور پیدا کرده‌اند.»
 
در پایان این مراسم پیکر عسل بدیعی در میان دست‌های هنرمندان و علاقه‌مندان به سینما و تلویزیون به سمت بهشت زهرا بدرقه شد.
 
بهزاد فراهانی،کیانوش عیاری، ابوالفضل پورعرب، فریبرز عرب‌نیا، مهتاب کرامتی، سیروس الوند، ستاره اسکندری، هنگامه قاضیانی، ماهایا پطروسیان، علی دهکردی، رویا نونهالی، مسعود رایگان، مریلا زارعی، رویا تیموریان، پگاه آهنگرانی و ... از جمله هنرمندان حاضر در این مراسم بودند.
 
زنده‌یاد بدیعی دوشنبه 12 فروردین در 36 سالگی درگذشت. مراحل اهدای اعضای این بازیگر تشییع پیکر او را به تعویق انداخت.

 

بدیعی سال 1377 با بازی در فیلم «بودن یا نبودن» به کارگردانی کیانوش عیاری وارد دنیای سینما شد. «هفت پرده»، «دست‌های آلوده»، «شمعی در باد» و «پروانه‌ای در مه» از جمله فیلم‌های سینمایی او و «ششمین نفر»، «زمین انسان‌ها» و «مستانه» از جمله آثار تلویزیونی او است.
 

مراسم یادبود این هنرمند فقید سه‌شنبه 20 فروردین در مسجد نور برگزار خواهد شد.

 

57246

 

کد خبر 285462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 187
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • م.ر IR ۱۴:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  راستش ما همگي اشتباه زياد كرديم و اشتباه زياد ديديم. اي كاش اين جمله رو هيچ وقت از ياد نبريم.
  • بدون نام IR ۰۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۳
   47 7
   خداحافظ ای داغ بر دل نشستههههههههههههه....
 • نیلوفر IR ۱۵:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  212 8
  برای جانیار این اتفتق خیلی سخته براش واقعا صبر ارزو میکنم.
 • فاطمه IR ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  136 7
  خدا رحمتش كنه.تسليت مي گم به خانوادش.
  • تینا EU ۲۰:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
   99 4
   خیلی متاثر کننده بود ، واقعا با دیدن عکسهای مراسم تشیع وعکس جانیار عزیز گریه ام گرفت امیدوارم همانطور که جانیار گفت در آینده مثل مادرش انسان بزرگی بشود، ان شاالله از خداوند صبر برای خانواده ایشان خواستارم
 • لیلا IR ۱۶:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  عالی بود
  • هانیه IR ۰۰:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۲
   28 14
   چی عالی بود؟
 • حمید کبیریان DE ۱۶:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  روحش شاد و یادش گرامی
  • خشمگین IR ۱۷:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
   یه سریا منتظرن یکی کامنت بذارن روحش شاد ، بعد اونام بیان منفی بدن. واقعا برای این گروه آدمها متاسفم
 • مینا US ۱۶:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  خدا رحمتش کنه،خدا به خانواده ایشان صبر عطا کند
 • رویا IR ۱۷:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  عسل، دوست داشتنی بود واقعا و بعد از رفتنش هم در ذهن ها دوست داشتنی باقی ماند.
 • عباسعلیان IR ۱۷:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  95 8
  بسیار بازیگر خوبی بودند روحشان شاد و یادشان گرامی باد
 • محمدی IR ۱۷:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  90 3
  روحش شاد
 • امیر IR ۱۷:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  82 13
  من از عسلویه بوشهرم،عسل با رفتنش مارا داغدار کرد تسلیت میگم به خانواده اش
 • بدون نام IR ۱۷:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  60 4
  زندگی در نفس و دم گذرد ارزش غـم خوردن نیست / آنقدر سخت به خندی به حالت که ندانی غـم چیست !!!!
 • عباس IR ۱۷:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  70 7
  خدا رحمتش كند ما هم متاثر شديم...
 • مجتبي IR ۱۷:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  88 6
  خدا رحمتش كنه ان شاله به پسرش خدا صبر دهد
 • سعید فهیمی IR ۱۷:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  77 3
  خداوندا بیامرزش و عاقبت همه ی ما را خیر بگردان
 • حسن FR ۱۸:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  فریبرز عرب‌نیا پدر جانیار نیز گفت: « من حرفی برای گفتن ندارم فقط خواهش می‌کنم در این ازدحام جمعیت مراقب بچه‌ها و خانم‌ها باشید.» !!!
  • رویا IR ۱۲:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۱
   19 8
   کاش یه کم قشنگتر حرف میزدین
 • امیر IR ۱۸:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  نوشته های عسل مرا سخت متاثر وبه فکر فروداشت.وقتی می توان خوب مرد که خوب زیسته باشی.روحش شاد یادش گرامی.
  • س EU ۰۰:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
   70 6
   روحش شاد
  • بدون نام IR ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
   62 8
   خداوندبیامروزش خیلی ناراحت شدم عاطفه از اهواز
 • آزاده IR ۱۸:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  47 8
  حقا که شگفتی آفرید
 • آرمین 23 IR ۱۸:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  69 8
  خدا نگهدارت باشد که چنین نیک نام پر کشیدی ..
 • زيبا IR ۱۸:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  57 9
  روحش شاد يادش گرامي از خداوند منان تسلي خاطر بازماندگان مرحوم را خواهانم ولي ايکاش فريبرز همسر اين تازه درگذشته بزرگوار نيز حرفي براي گفتن داشت اين همه صبوري....
 • ندا IR ۱۹:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  68 6
  آرزو میکنم در بهشت آرامشی ابدی برایت عسل عزیز از طرف ندا
 • mersad IR ۱۹:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  73 19
  به فريبرز عربنيا تسليط ميگم چون فقط من حال الانش را ميدنم .نميدنيد پشت چهره مسلطش چه دردي را تحمل ميكنه ؟بهت تسليط ميگم مرد
  • بدون نام IR ۰۴:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۴
   17 16
   تسلیت درسته نه تسلیط اول فارسی نوشتن یاد بگیر بعد نظر بده
 • فرهاد IR ۱۹:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  42 9
  تشکر برای گزارش کاملتون...............روحش شاد
 • بدون نام IR ۲۰:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  45 4
  خدا رحمت اش کند
 • بدون نام IR ۲۰:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  40 3
  روحش شاد ویادش گرامی
 • aemeer IR ۲۰:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  54 8
  تلخ... مثل عسل گیرم بهار نیاید این انتخاب مرا شاد می‌کند گیرم که ابر نبارد با من ببار که اشکم بیهوده ماندن در سوگواری یاران نیمه راه مرثیه خواندن
 • فرید IR ۲۰:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  33 13
  خداوند روح سحر بدیعی راشاد کند
 • کردستان IR ۲۰:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  56 2
  عسل جان تقدیم به تو ........ زندگی صحنه یکتایی هنرمندی ماست .... هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود...... صحنه پیوسته بجاست ........ خرم آن نغمه که دلها بسپارند به یاد.
 • ارزو IR ۲۰:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  38 2
  خدا رحمتش کنه
 • رها US ۲۰:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  38 1
  واقعا متاثر شدم
 • رها US ۲۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  47 2
  خداوند تو را در بهشت خویش جای داد همانا که بهشت زیر پای مادران است
 • گیلانی US ۲۱:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  متاسفم که آقای عرب نیا به جای تشکر از مردم وآمرزش همسرش جمله ای گفت که در تاریخ جایگاهی ندارد..!
 • امید IR ۲۱:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  34 0
  این بانوی بازیگربامرگ خود هزاران پیام زندگی سازبه همه داد خدارحمتش کنه برای خانوادش آرزوی تسلی خاطرمیکنم
 • هادی IR ۲۱:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  48 2
  خدا او را بیامرزد. درد بی مادری سخت است محصوصا برای فرزند عسل بدیعی جانیار
 • بدون نام US ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  31 2
  این بدرقه نشانه روح زیبای یک هنرمند است روحش شاد
 • محمدرضا IR ۲۲:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  40 1
  خدا واقعا خانم بدیعی رو بیامرزه ولی ای کاش در زمان زنده بودنم انقدر هوای هم رو داشتیم
 • sosolordak IR ۲۲:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  32 3
  باورم نمیشه.یادش گرامی و روحش شاد
 • سمانه رسولی IR ۲۲:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  30 0
  خدایش بیامرزد،کار این هنرمند به ما درس زندگی میده...چقدر روح پاکی داشتن...از صمیم قلبم ناراحتم و تسلیت میگم.
 • فاطمه IR ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  36 2
  عسل جاودانه شد، جاودانه.
 • ميلاد IR ۲۲:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  29 0
  روحش شاد و يادش هميشه در اذهان باقي مي ماند براي شادي روحش فاتحه و صلواتي ختم شود
 • محمد IR ۲۲:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  34 0
  روحش شاد واقعا دمش گرم که اعضای بدنش را اهدا کرد خداوند به خانواده ی او صبر عطا کند
 • باران IR ۲۲:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  26 1
  بازیگر خیلی خوبی بود خدارحمتش کند
 • ice IR ۲۳:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  43 1
  قسمتی از نوشته مرحوم عسل بدیعی:( میدانم امسال سال من است) مانند همه دوستان روحش شاد یادش گرامی
 • افشین IR ۲۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  36 3
  برای آرامش روحش ذکر صلوات
 • نازلی IR ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  59 4
  واقعا با شنیدن خبر فوت غیر منتظره عسل بدیعی حالم گرفته شد نمی دانم به خاطر این که همسن من است غمگینم یا اینکه او مادر پسری بوده که الان به وجودش نیاز داشت ولی از حرف فریبرز عرب نیا بدم آمد که با بی تفاوتی صحبت کرد در حالی که روز تشییع عسل بدیعی بود حداقل می توانست به مراسم نرود. روح عسل شاد و یادش گرامی
 • هلیا IR ۲۳:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
  32 3
  ارامشی که در چهره او بود نشانگر روح بلند او بود.......روحش شاد
 • مهرداد IR ۰۰:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  26 2
  همه ما روزی خواهیم رفت... خانم بدیعی بازیگر قابل و شایسته ای بودند... خداوند ایشان را رحمت و به خانواده شان صبر عطا فرماید.
 • اردلان IR ۰۰:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  24 2
  روحش شاد وانشاالله مرد رحمت خدا واقع شود و بهشت جاوید را برایش آرزو میکنم
 • صديقه IR ۰۱:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  74 39
  من واقعا دوسش داشتم.و اقاي عرب نيا حتما يه دليلي براي سكوتشون داشتم.روحش شاد
  • بدون نام IR ۱۲:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
   37 26
   خوب چه حرفی داشت بزنه اونا از هم جدا شدن اون که همسرش نیست فقط پدر بچشه
 • بدون نام IR ۰۱:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  33 24
  الان این منفی هایی که دادین واسه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا خجالت اوره.
 • ایدا IR ۰۲:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  49 4
  واقعا عالی بود کاش منم پاک از این دنیا برم و جوری بمیرم ک بتونم همچون عسل اعضای بدنم را اهدا کنم. افسوس که نصیب هر کسی نمیشه این آرزو واقعا لیاقت میخواد.تا بتونی با رفتن خودت چند نفرو بگردانی. روحت شاد عسل جون.
 • ابوالفضل IR ۰۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  25 1
  اندوه ما در غم از دست دادن اين عزیز بزرگوار در واژه ها نمیگنجد تنها میتوانیم از خداوند برای خانواده عزيزشون صبری عظیم و برای آن مرحومه روحی شاد و آرام طلب کنیم
 • يك دوست IR ۰۵:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  84 16
  اقاي عرب نيا !!!!!!! فقط همين !!!!!!!!! خداي احساسي .......
 • مانی IR ۰۷:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  28 2
  روحش شاد
 • بدون نام IR ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  41 12
  آقای عرب نیا چقد شما مسلطی ....
 • بدون نام IR ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  29 1
  روحش شاد و يادش گرامي باد
 • رویا IR ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  61 20
  اخه وقتی طلاقش داده چه حرفی برای گفتن داره مجبور و باید سکوت کنه اگر بخواد ازش یاد کنه یا تعریف پس چرا طلاقش داد
 • الهام IR ۰۸:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  27 2
  خدا رحمتش کنه،خدا به خانواده ایشان صبر عطا کند
 • بدون نام IR ۰۸:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  29 4
  من هنوز باورم نمیشه که عسل بدیعی دیگر نیست روحش شاد
 • حميد IR ۰۹:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  77 4
  پسر خانم عسل بديعي گفتند: " مادرم همه کار برايم کرد حتي کارهايي را که دوست نداشت " خداوند رحمتشون کنه و سايه مادرا رو از سرمون کم نکنه
 • شيما IR ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  32 3
  تسليت ميگم به خانواده اش
 • سیف اله باقریها IR ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  26 7
  ما هیچ ما نگاه
 • ستایش IR ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  27 4
  من خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم هنوز باورم نمیشه که عسل مرده باشه خدا رحمتش کنه ، روحش شاد و یادش گرامی
 • ستایش IR ۰۹:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  23 5
  اصلا باورم نمیشه که عسل بدیعی فوت کرده باشه خدا رحکتش کنه روحش شاد و یادش گرامی باد
 • میلاد IR ۱۰:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  72 4
  خیلی جالبه که در فیلم بودن و نبودن نقش کسی رو بازی کرده که احتیاج به پیوند قلب داره و اینجا هم تو زندگی واقعیش اومده اعضا بدن خودشو اهدا کرده کارشون خیلی با ارزش بوده
  • خاطره11 IR ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
   20 4
   اره بارزش بوده عزيزم
 • ترانه IR ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  23 5
  بسیار هنرمند توانایی بودند ایشان، روحشان شاد و یادشان در خاطره ها زنده باد.
 • هانیه IR ۱۰:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  26 6
  من عسل را دوست داشتم روحش شاد
 • محبوبه IR ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  59 2
  جانيار عزيز غم بزرگي است از دست دادن مادري نازنين ، اميدوارم خداوندبه قلب كوچك شما صبر عنايت كند. روحش شاد يادش هميشه گرامي باد
 • مجتبي خادم الوحيدي IR ۱۰:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  63 1
  شاید که جان او بجهان بلند برند آنجا که زندگی ،‌ ستم و درد و رنج نیست این هم پسر ، که بدرقه اش میکند بگور یک قطره اشک ، مزد همه زجرهای او
  • شیرین IR ۰۱:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
   19 2
   خیلی زیبا گفتی دلم نیومد تشکر نکنم
 • حاکم بهشت IR ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  35 6
  روحش شاد بی چاره پسرش
 • بهروز IR ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  24 3
  یادش گرامی
 • بدون نام IR ۱۱:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  23 2
  روحش شاد
 • بدون نام IR ۱۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  24 1
  خداوند رحمتش کند روحش شاد
 • مسیح از,خرم آباد IR ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  22 1
  خداوند بیامرزش ر و خانواده محترمش خدا صبر بده
 • آنا IR ۱۲:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  50 16
  تعجب می کنم بااینکه فریبرز عرب نیا یک یادگاری از عسل عزیز واسش مونده چرا فقط به گفتن جمله ای که نتیجه تأثرش باشه ، نگفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • کتی IR ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  33 3
  روحش شاد باشد امیدوارم این صحنه ها به ما بیاموزد زندگی این دنیا هیچ ارزشی ندارد پس آن را با غرور و خودخواهی و پول دوستی خرابش نکنیم و چیزی واس اون دنیامون که ابدیه جا بذاریم
 • پریسا IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  22 1
  روحش شاد
 • setare IR ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  28 1
  واقعا متاثر کننده بود.....لحضه ای که شنیدم واقعا بدترین حس ممکن رو داشتم امیدوارم عزیزانش بتونن تحمل کن همین.....
 • مهرنوش IR ۱۴:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  24 1
  روحش شاد و يادش گرامي
  • بی نام IR ۱۸:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۲
   5 0
   عالی
 • محدثه IR ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  23 2
  خیلی ناراحت شدم
 • علی استقلالی 1804 IR ۱۵:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  32 1
  تا هستند قدرشان را نداریم وقتی میروند دلسوزشان میشویم خدا رحمتش کند
 • ... IR ۱۸:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  20 0
  برای شادی روحش الفاتحه....
 • فرنوش مرادی IR ۲۰:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  8 6
  اصلا باورم نمیشه.کاش من جای عسل جان میرفتم روحش شادویادش گرامی
 • هنگامه IR ۲۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  14 2
  به خدا دارم نزدیک به یه ساعته این عکس هارو نگاه میکنم همین جوری دارم اشگ میریزم دارم کم کم هق هق میکنم بمیرم واسه عسل و پسرش .
 • روناک CZ ۲۱:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  17 3
  وای چقدر دوستش داشتم واقعا برای رفتن زود بود خیلی ناراحت شدم به نظر من انسانها بعد از مرگ عزیزتر میشن واقعا اینطور بود قبل از مرگ خانم بدیعی هر چند برای من عزیز بودن ولی الان بیشتر...
 • انی IR ۲۱:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
  16 1
  مرده ان است که نامش به نکویی نبرند
 • سعید IR ۰۱:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  14 1
  خدا رحمتش کند روحش شاد و یادش گرامی
 • ساناز A1 ۰۴:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  13 0
  روحش شاد بازیگر خوبی بود
 • mahmod IR ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  16 1
  بهترین هدیه به عسل بانو ذکر فاتحه روحش شاد و یادش گرامی....
 • بدون نام IR ۱۱:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  9 1
  واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم
 • بدون نام IR ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  12 0
  خیلی ناراحت شدم
 • مریم IR ۱۱:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  13 2
  خیلی ناراحت شدم
 • عسل IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  22 2
  مادر من هرگز بهشت را زير پايت نديدم. زير پاي تو آرزوهايي بود كه از آن گذشتي به خاطر من
 • بدون نام IR ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  15 2
  گرچه سخت است اما ................ راضي هستيم به رضاي او ******
 • بهاره IR ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  12 2
  خیلی ناراحت شدم روحش شاد ویادش گرامی
 • بهاره IR ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  14 3
  خیلی ناراحت شدم اما هنوز نفهمیدم که چرا مسموم شد روحش شاد ویادش گرامی
 • عاطفه IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  19 2
  فقط میتونم بگم سعادت میخواد که آدمی طوری بمیره که مرگش زندگی بخش فرد دیگری باشه! خوشا به سعادت عسل و خانوادش که سعادت این کار بزرگ رو پیدا کردن. روح سبزش شاد.
 • بدون نام IR ۱۳:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  15 2
  خدا بیامرزدت عسل جان واقعا ناراحت شدم تسلیت میگم به خونواده ی سیاه بوشت
 • زیگورات IR ۱۳:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  15 1
  فقط میدونم یک نفر خیلی باید خاص و عزیز باشه برای خدا که رفتنش زندگی بخش دیگری باشه! خوشا به سعادت بانو عسل و خانوادش که سعادت چنین حرکت بزرگ و انسانی رو داشتن. روح سبزش شاد
 • الهام IR ۱۴:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  9 2
  روحش شاد
 • راحله IR ۱۴:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  9 2
  واقعامتاثرشدم وبه خانواده محترمش تسلیت میگم
 • بدون نام IR ۱۴:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  16 1
  خدا رحمتش کنه واقعاً متاثر شدم ولی قبول کنید که ما ایرانیها مرده پرستیم ای کاش قبل از مرگ عسل بدیعی متوجه خوبیهاش می شدیم
 • بدون نام IR ۱۴:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  8 4
  واقعامتاثرشدم وبه خانوادشون تسلیت میگم
  • یه دوست IR ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
   9 2
   به خانوادش تسلیت میگم
  • بدون نام IR ۱۶:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
   12 2
   روحش شاد
 • حسین قبادی IR ۱۴:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  14 2
  درگذشت ناگهانی خانم عسل بدیعی خیلی متاثرم کرد تسلیت به خانواده داغدارش روحش شاد و یادش گرامی حسین قبادی 13ساله از شهرک صالحیه
 • ebi karimi gorji US ۱۵:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  22 2
  دردناکترین وتکان دهنده ترین خبرغم انگیزی که درابتدای سال92شنیدیم مرگ دورازباورهنرمندعزیزکشورمان عزیزسفرکرده خانم عسل بدیعی بودیادوخاطرش راگرامی می داریم روحش شادوباائمه محشورباد خانواده محترم بدیعی عسل دریادوخاطرمازنده است ملت ایران رادراین مصیبت دردناک شریک خودبدانیدبرای تمام دوست داران ان بانوی بزرگوارازدرگاه خداوندصبروشکیبائی مسئلت می نمائیم
 • م ز-خ ی IR ۱۵:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  18 3
  خداوند بزرگ به خانواداش صبر دهد ای کاش ما انسان ها از این مرگها عبرت بگیریم و کردار ها و رفتار هایمان را اصلاح کنیم و همیشه یادمان باشد که دنیای دیگری هم هست ولی چه حیف که فردا همه ی اینها یادمان میرود
 • fatemeh A1 ۱۶:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  15 1
  امیدوارم خدا به خانواده بدیعی صبر بده خانم بدیعی خیلی دوست داشتنی بود خدا رحمتشان کند .روحش شاد یادش گرامی باد.
 • Mohammad IR ۱۸:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  12 4
  روحش شاد ، امیدوارم خداوند به همسر و فرزند و مخصوصا پدرش صبر دهد
  • بی نام IR ۱۷:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۷
   2 0
   یادش گرامی
 • زهرا IR ۱۸:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  16 1
  ما همه روزی از اینجا میرویم کاش این پرواز را باور کنیم.روحش شاد
 • شیدا IR ۲۰:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  13 1
  عسل عزیز و نجیب متاسفم.روحت شاد.
 • بدون نام IR ۲۱:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  13 1
  امیدوارم خدا به خانواده یبدیعی صبر بده.عسل خیلی جوون بود............براش زود بود
 • محمد جعفری IR ۲۱:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  9 2
  روحش شاد. باز هم مرگ یه هنرمند دیگه باعث شد تا همه بازیگرا رو دور هم ببینیم.
 • ترنم IR ۲۲:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
  23 2
  سلام.من قبلن هامن زیاد باعسل اشنا نبودم متاسفانه ولی وقتی ازtvخبر اینوشنیدم که فرشته شدو رفت پیش خداکسی که لایق همه ی خوبی هاس.دلم گرفت احساس کردم ی تکه از قلبم برای همیشه جدا شدو قلبم شد ی قلب ناقص.ای کاش میتونستم جونموبدم عسل رو بازم ب زندگی برگردونم!ای کاش! بیاین وقتی یه جایی عکسش یا حرفی ازش میشنویم ی فاتحه ی نازمثل خودش براش بفرستیم این تنهاکاریه ک میتونیم بکنیم. روحش شاد یادش گرامی.
 • فردخت DE ۰۲:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
  14 0
  روحش شاد و یادش گرامی...
 • سحر IR ۱۲:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
  13 2
  روحش شاد!دیگه کم کم داره واسمون عادت میشه هرسال ی هنرمندخوبوازدس بدبم.ای کاش یکم بیشتر قدر همدیگروبدونیم...
 • سارا IR ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
  51 3
  ﺑﺨﻮﺍﺏ ﺁﺭﻭﻡ ﻋﺴﻞ ﺑﺎﻧﻮ ﮐﻪ ﺑﯽ ﺗﻮ ﺳﺎﮐﺘﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻭﻟﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﺷﺪﯼ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﯽ ﺭﺣﻤﯽ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺨﻮﺍﺏ ﺁﺭﻭﻡ ﻭ ﺑﯽ ﻏﺼﻪ ﮐﯽ ﺍﯾﻦ ﺩﺭﺩ ﻭ ﯾﺎﺩﺵ ﻣﯿﺮﻩ ؟ ﺳﮑﺎﻧﺲ ﺁﺧﺮﺕ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﺴﯽ ﺟﺎﺕ ﻭ ﻧﻤﯿﮕﯿﺮﻩ ﻻﻻﻻﻻ ﺑﺨﻮﺍﺏ ﺍﻣﺎ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﺑﯽ ﻋﺴﻞ ﺳﺨﺘﻪ ﺑﺎ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺩﺭﺩﺕ ﺑﻬﺎﺭ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﻣﻮﻥ ﺭﻓﺘﻪ ﺗﻮ ﺑﺎ "ﭘﺮﻭﺍﻧﻪ ﺍﯼ ﺩﺭ ﻣﻪ " ﺗﻮ ﺑﺎ "ﺩﺳﺘﺎﯼ ﺁﻟﻮﺩﻩ" ﻋﺴﻞ ﺑﻮﺩﯼ،ﻋﺴﻞ ﻣﻮﻧﺪﯼ ﻭﺍﺳﻪ ﺭﻓﺘﻦ ﻭﻟﯽ ﺯﻭﺩﻩ
  • sara US ۱۸:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۴
   10 1
   دمتون گرم با این طبع
 • محسن US ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
  11 3
  درود خدا بر مختار.. خدا صبر بده با ایفاکننده ی نقش مختار از ناراحتی فریبرز ناراحت شدم
 • زهرا قاسمی IR ۱۴:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
  7 1
  منم فوت عسل بدیعی را به همهی خانواده ی گرامی اش تسلیت می گویم
 • بدون نام IR ۱۶:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
  25 4
  عسلمممممممم باشو ببین بسرت برات سنگ تموم گذاشت باشو تشویقش کن
 • علی سینا US ۱۶:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
  11 1
  خدا رحمتش کنه خیلی کارش عالی بود من دوسش داشتم جاش همیشه خالی ....
 • بدون نام IR ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
  17 2
  خانواده ی محترمه ی عسل بدیعی وهمچنین دوستاران ایشان .........تسلیت وازه کوچکیست درمقابل غم بزرگ شما....
 • maryam IR ۱۶:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
  14 1
  جانیار عزیز در غمت شریک است دلم....خداحافظ خانمی...
 • nasrin IR ۱۹:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
  20 1
  مرگ عسل مثل چهره اش معصومانه بود خدایش بیامرزد
 • بدون نام US ۰۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۲
  15 2
  حدایا من معنی قسمت و حکمت را نمیدانم اما تو معنی طاقت را میدانی .....دلم واسه جانیار میسوزه بدون مادر خوبش چطوری تحمل میکنه؟خدا به خانوادش به پسر گلش صبر عطا کنه....
 • محمد IR ۱۲:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۲
  10 1
  خدا رحمتت کنه عسل بانو.خیلی متاثر شدم باور کردنی نیست ...
 • بدون نام IR ۱۷:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۲
  13 1
  این عکسی که تو مراسمش مردم دستشون گرفتن لبخندش سرشار از اشک...خدا رحمتت کنه
 • علی زاغی IR ۰۱:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۳
  8 2
  گفتمش نقاش را نقشی بکش ز زندگی با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید
 • هستي IR ۱۶:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۳
  9 0
  خيلي ناراحتم
 • عسل IR ۲۰:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۳
  8 1
  بر دوستان از دست رفته چه افسوس می خورید؟ خود مگر قرار اقامت گزیده ایم؟ خدا رحمتش کند کاش شوهرش چیزی می گفت تا ورد زبان ها شود کاش...
 • مرضیه IR ۲۱:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۳
  9 1
  دیشب فیلم نیلا زنده است رو با بازی خدا بیامورز دیدم خدا رحمتش کنه چقدر براش گریه کردم
 • بدون نام IR ۲۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۳
  9 0
  خدایش رحمت کند
 • محمد IR ۱۸:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۴
  13 1
  سلام بایدعزیزی ازدست داده باشی تابدانی مرگ عزیزچقدر سخته
 • مینا IR ۱۴:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۵
  12 1
  راستش ما همگي اشتباه زياد كرديم و اشتباه زياد ديديم. اي كاش اين جمله رو هيچ وقت از ياد نبريم برای جانیار این اتفتق خیلی سخته براش واقعا صبر ارزو میکنم خدا رحمتش كنه.تسليت مي گم به خانوادش خیلی متاثر کننده بود ، واقعا با دیدن عکسهای مراسم تشیع وعکس جانیار عزیز گریه ام گرفت امیدوارم همانطور که جانیار گفت در آینده مثل مادرش انسان بزرگی بشود، ان شاالله از خداوند صبر برای خانواده ایشان خواستارم روحش شاد و یادش گرامی خدا رحمتش کنه،خدا به خانواده ایشان صبر عطا کند عسل، دوست داشتنی بود واقعا و بعد از رفتنش هم در ذهن ها دوست داشتنی باقی ماند بسیار بازیگر خوبی بودند روحشان شاد و یادشان گرامی باد من از عسلویه بوشهرم،عسل با رفتنش مارا داغدار کرد تسلیت میگم به خانواده اش زندگی در نفس و دم گذرد ارزش
 • دنیا IR ۱۶:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۶
  10 0
  خدا رحمتشان کند و به خانوادشان صبر دهد.
 • بهار IR ۱۹:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۶
  14 3
  عسل جان مامانم میگه هنوز داغ پوپک گلدره را از یاد نبرده بودیم که داغ تو نیز به آن اضافه شد برایت بهشت برین و همنشینی با حضرت زهرا را در این ایام فاطمیه و برای جانیار عزیز صبر و استقامت آرزومندیم!
 • پیمان IR ۲۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۷
  19 3
  دیدی که سخت نیست بدون من ، و صبح میشود شب ها بدون من، این نبض زندگی بی وقفه میزند ، فرقی نمیکند با من یا بدون من ، دیروز اگر چه سخت امروز هم گذشت ، طوری نمیشود فردا بدون من .....
 • عشق آخر EU ۱۸:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۸
  12 2
  خيلي خيلي سخته فقط براي پسر گلش ناراحتم خدا رحمتش كنه
 • علی IR ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۹
  7 1
  با سلام انشاا... که با این کار خیری که انجام داد مورد لطف و کرم خداوند بزرگ در اخرت قرار گیرد و عاقبت خیری برای فرزندش باشد .ارزوی صبر و سلامتی برا ی خانواده محترمش و اقای فریبرز عرب نیا را دارم.
 • مهران شجاعی IR ۰۸:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۷
  9 1
  ما همه چشم های عسل جان رو روشن میبینیم امیدوارم آقای عرب نیا ما رو تو غمشون شریک کنن و همچنین داداش خودم که الهی فدای قطره اشک های نازنینش بشم خدا رحمتش کنه.عسل راحت شدی از این دنیای بی رحم .
 • مریم IR ۱۸:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۰
  8 0
  روحش شاد..............خیلی دوسش داشتم
 • منصور IR ۱۶:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۶
  14 0
  عسل بدیعی درست که ازاین دنیا رفته اما هنوز توقلب ماجاداره ما حالا یه کاری می تونیم براش انجام بدیم واونم اینه که برای شادی روحش یه صلوات بفرستیم
 • غزل IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۷
  10 1
  واقعا ار ته قلبم نراحت شدم و همیشه در تمام قلب ها و ذهن ها خواهد بود با این کار قشنگی که کرد و نشون داد قلبش دریاست به خوانوادهی گرامیش تسلیت عرض میکنم امیدوارم ما رو در غم ها ی خودشون شریک بدونن و برای جانیار عزیزو همسر محترمش هم ارزوی صبر و موفقیت در تمام زمینه ها همچون مادر و همسر خویش ارزومندم
 • فاطمه A1 ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۰
  11 1
  روحش شاد و یادش گرامی باد , خدا به استاد عرب نیا طول عمر عنایت کنه
 • قاسم جلالی IR ۰۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۸
  9 0
  روحش شاد و یادش گرامی
 • میترا A1 ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  9 0
  خدا رحمتش کنه
 • ک:کیانا عباسی IR ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
  7 1
  تسلیت میگم
 • بی نام IR ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
  8 0
  خدا رحمتش کند
 • محدثه A1 ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
  8 0
  گلی پرپر شده
 • لیلا A1 ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
  7 1
  متاسفم
 • طاهره A1 ۱۶:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
  8 4
  نگاه عسل مثل فرشته ها بود روحش شاد.
 • عبدالله کردستان IR ۱۴:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۳۱
  8 2
  انسان ها تا زند ه اند قدر همدیگرو نمیدونند وقتی مردن یادشون میفته چه کسی رو از دست دادن به اقای شاهرخ بدیعی واقای عرب نیا وجانیار عزیزو غزل ورضا ی عزیز تسلیت عرض میکنم عسل جان روحت شاد
 • هستی A1 ۱۱:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
  8 2
  خیلی زیبا بود عسل جون.....................................فاتحه بخونیم براش......................................
 • نگار IR ۱۷:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۹
  7 4
  هستی جون تو رات میگی باید همدردی کنیم
 • مطهره IR ۱۵:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۱
  9 1
  روحش شاد یادش جاودانه شد
 • بی نام IR ۱۴:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  9 1
  باحرف های پسرش اشکم درامدخداصبرش بده خیلی سخته ادم فرشته ی زندگیش وازدست بده
 • آویسا IR ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
  8 1
  بخواب آروم عسل بانو که بی توساکته این جا ولی راحت شدی انگار ازاین بی رحمی دنیا
 • ناشناس IR ۱۶:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۷
  5 2
  واقعاکه بازیگرفوق العاده ای بود برای شادی روحش صلوات
 • هدیه IR ۱۲:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۶
  7 0
  روحش شاد یادش گرامی
 • erfan IR ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۹
  7 2
  روحش شادو یادش گرامی
 • مريم IR ۰۶:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  7 2
  اين روزها با نشان دادن سريال زمين انسان ها ياد عسل افتادم و اشكام جاريه،من هم از كار قشنگ عسل ياد گرفتم و رفتم فرم اهداي اعضاي بدن رو پر كردم ،خيلي خوشحالم،روحش شاد
 • باران IR ۱۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۴
  7 3
  12فروردین ساعت9شب ازدنیا رفت دیروز هم سالگردش بود.روحش شاد
 • مهلا A1 ۱۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۹
  8 2
  روحش شاد و یادش گرامی باد.
 • اسما A1 ۱۵:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۷
  5 2
  خدا رحمتش کنه خدا به بچش کمک کنه
 • ramonika A1 ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
  8 2
  زمین ساکت زمان اروم عسل تو اسمون خوابه........ستارش داره از امشب یه جای دیگه می تابه عسسسسسسسسسسسسسسسسل توچه خوب بودی دنیا به تو بدکرد..........
 • بی نام IR ۰۵:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۶
  6 1
  روحش شاد....من عاشقش بودم
 • بی نام A1 ۰۶:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
  6 0
  خدا رحمش کنه
 • آذین IR ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۷
  4 0
  روحش شاد
 • ویدا IR ۱۵:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳
  4 1
  خیلی
 • الناز A1 ۱۰:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۲
  3 0
  خدا رحمتش کنه
 • mahsa A1 ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  2 0
  روحشون شادویادشون گرامی
 • الینا A1 ۱۸:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
  9 0
  نزدیک سه سال از مرگش گزشته اما هنوز تو یاد ها هست و میمونه
 • محمد IR ۲۰:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۲
  3 0
  سه سال از غروب چشمهای همیشه غمگینت گذشت,,عسل بانو