تبلت های 7 اینچی بازار مبتنی بر سیستم عامل آندروید، محبوب ترین تبلت در بازار به شمار می رود.

موسسه آنیموکا گزارش داد سایز 7 اینچی بر اساس آمار محبو ترین سایز در بازار از دید کاربران است و در این میان تبلت 7 اینچی مبتنی بر آندروید، پر طرفدارترین در بازار تبلت ها محصوب می شود.
آنیموکا یک موسسه انتشارات اپلیکیشن در بازار است و برای محصولات انترتینمنت در قسمت آندروید فعالیت دارد و بر اساس درخواست کاربران برای داشتن اپ های مختلف به این نتیجه رسیده که محبوب ترین تبلت ، تبلت 7 اینچی است.
آنیموکا در لیستی تبلت هایی که از محصولات موسسه استفاده می کنند را لیست کرده و در این لیست همچنان که مشاهده می کنید، 5 تبلت از 7 تبلت بالای جدول را تبلت های 7 اینچی در بر می گیرد. امار از روی 978 هزار تلبت متصل به اپ های این موسسه اخذ شده که اساس 75 میلیون تبلت آندرویدی است که در جهان مورد استفاده قرار می گیرد.
همان طور که در جدول دیده می شود سامسونگ گلکسی تب 2 هفت اینچی با 11 درصد از سهم بازار در مقام اول قرار دارد و بدنیال آن گلکسی تب 10 اینچی با 8 درصد سهم بازار در مقام دوم جای می گیرد.
 
کیندو فایر و کیندل فایر اچ دی متعلق به امازون با 7.5 و 4.9 درصد از سهم بازار رده های بعدی را از ان خود کرده اند.گوگل نکسوس 7 اینچی نیز با 3.8 درصد رده ششم جدول را به خود اختصاص داده است.
موسسه آی دی سی پیش بینی کرده است که تبلت های ارزان قیمت زیر 200 دلار، آینده تبلت ها را در اختیار خواهند گرفت و به همین دلیل اچ پی قصد دارد تبلت 7 اینچی اسلیت 7 خود را به قیمت 169 دلار راهی بازار کند.
56501
کد خبر 286711

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =