کاندیدای جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری، احمدی نژاد را به سستی کردن در پرچمداری عدالت متهم کرد.

به گزارش خبرآنلاین، کامران باقری لنکرانی در همایش انتخاباتی جبهه پایداری با بیان اینکه مهم‌ترین برنامه ام در انتخابات و در صورت انتخاب شدن ریاست جمهوری بر پایه عدالت است،‌ گفت:‌ هدف غایی همه ما باید قرب الهی و تلاش با این نگاه باشد.

وی تصریح کرد: خیلی‌ها امروز، «عدالت» را به این دلیل که «پرچمداری» سستی کرده‌ است، در گفتمان‌های انتخاباتی مهم نمی‌دانند و این به دلیل اعوجاج است.
لنکرانی با بیان اینکه کسی نباید رأی مردم را تزئینی بپندارد، خاطرنشان کرد: رأی مردم در نگاه ما تزئینی نیست و اظهاراتی که این روزها در خصوص مشروعیت و نقش ولایت می‌شود، مغالطه است و بر اساس باور ما و مبانی دینی، رئیس‌جمهور هم باید از سوی ولی فقیه منصوب شود و از این طریق است به کار او مشروعیت دهد.
وی افزود: گروهی نباید خیال کنند با حاشیه‌سازی آرای مردم را می‌توانند تحت تأثیر قرار دهند. چراکه مردم ما همواره با بهترین انتخاب‌ها، نصرت خود را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورده‌اند.
کاندیدای جبهه پایداری همچنین در خصوص نحوه برخورد در سیاست خارجی گفت: گروهی به بهانه تنش‌زدایی پیشنهاد کرنش در برابر غرب مطرح می‌کنند و عده‌ای دیگر نیز نوعی ماجراجویی را توصیه می‌کنند و جالب است که هر دو گروه از مذکره سخن می‌گویند.
وی در خصوص بحث زنان و مسائل مرتبط با آنها گفت:‌ اغلب کسانی که در این موضوع سخن می‌گویند نوعی نگاه رضاخانی دارند و مسئله را ساده می‌کنند. به گمان ما بحث زنان در خانواده و جامعه مبتنی بر باورهای دینی است که در موقعیت مناسب این موضوع را با مردم در میان می‌گذاریم.
لنکرانی همچنین با بیان اینکه تلقی غلط از ریاست جمهوری وجود دارد و بحث ریاست جمهوری را ریاستِ جمهور تلقی کرده‌اند، تصریح کرد: رئیس‌جمهور خدمتگزار مردم است و کسی که در این سمت قرار می‌گیرد، عنوانی به جز این ندارد چرا که شأن آن ریاست نیست بلکه خدمت است.
وی که می‌گفت بعد از مشورت با دوستان،‌ دانشجویان و بزرگانی چون آیت‌الله مصباح یزدی تصمیم به ورود به این عرصه گرفته است، گفت: به عنوان داوطلب خدمت‌گزاری وارد صحنه شدم و امید به فضل خدا دارم تا این وظیفه سنگین را با همراهی مؤمنین به نتیجه برسانم.
وی همچنین گفت: اسراف در تبلیغات و وعد وعید و ادعای انجام دادن برخی کارها را صحیح نمی‌دانیم و با شفافیت عرض می‌کنم با تمام توان در این راه حرکت می‌کنم و برای خودم و نزدیکانم (سببی و نسبی) چیزی نمی‌خواهم.
/2727

کد خبر 288237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • محمد IR ۱۹:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۱
  4 8
  آقای دکتر مگر میشود با چهار سال وزارت آن هم درکابینه احمدی نژاد برخود تکلیف کنی و یا دیگران توصیه کنند کاندید شوی بدان پوست خربزه زیر پایت گذاشتند و درتوهمی - شرایط امروز که در این8 سال بوجود آوردن بزرگتر از شما جرات نمیکند.. آقای دکتر ولایتی با سابقه نمایندگی مجلس و 32 سال سابقه مدیریت دیپلماسی مستقیم و غیرمستقیم و با دانش و تجربه علمی . آقای دکتر قالیباف فرمانده جنگ با رشادت فراوان - فرمانده نیروی هوایی سپاه - فرمانده نیروی انتظامی - شهردار یکی از بزرگترین شهرهای جهان با یکی از کم نظیرترین مدیریت و ابتکارهای فراوان . دکتر روحانی - افسر نیروی هوایی - فقه - دکترای حقوق اساسی نماینده مجلس شورا و خبرگان - دبیرشورای امنیت با بهتران سیاست دیپلماسی .عضومجمع تشخصی . ولی مردم هنوز تردید دارند
 • محمد IR ۲۲:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۱
  6 8
  احمدي نژاد بزرگ مرد عرصه عدالت است
 • بدون نام IR ۰۰:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۲
  7 3
  آخه واقعا شما در حدی ریاست جمهوری هستی؟
 • م م IR ۰۹:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۲
  4 1
  خسته شدیم از اینکه هر کس آمد عملکرد دیگران را نقد کرد و خودش هیچ برنامه ای نداشت . آخر برادر من "به گمان ما بحث زنان در خانواده و جامعه مبتنی بر باورهای دینی است و..."! یعنی چه؟ مبتنی بر باور های دینی دقیقا یعنی چه ؟ این راه را همه رفته اند و وضعیت ما اینگونه است . نگاه تبعیض آمیز و جنسیتی به زنان بیداد می کند و دادگاههای خانواده هم که دیگر نگو . هم مردها سرگردانند و هم زنانها و هم بچه ها . شما و دیگران واضح و روشن بگویید با بیکاری، فقر، طلاق ،فرار مغز ها، فحشا ،اعتیاد ،دزدی و هزاران مصیبت دیگر می خواهید چکار کنید . چند تا کارشناس مورد اعتماد مردم هم بیایند برنامه های شما را بررسی کنند و عملی بودن آن را اعلام کنند . به مردم دروغ نگویید لطفا .با سیب زمینی و یارانه عوامفریبی نکنید لطفا
 • بدون نام IR ۰۹:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۲
  15 7
  مثل رییس سابق ات حرف میزنی؟! بعدش اونجور درمیایین که الان همه ازش تبری میکنند!
  • بدون نام IR ۱۵:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۲
   5 10
   مگه رئیس سابقش چطوری در اومده ؟ تو ونک خونه خریده ؟ یا تو بانک های سوئیس حساب باز کرده ؟
  • بدون نام IR ۱۲:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۶
   0 2
   سلام مگه خلاف فقط این هاست؟ درسته ایشون خدمات زیادی انجام دادند و خودشون رو حداقل پاک نگه داشتند، ولی کنارش هم کارهایی کردند که با هیچ عقل و منطقی جور در نمی یاد و صدای همه رو در آورده!