ایسنا نوشت:

 نایب رییس مجلس شورای اسلامی دانشگاه‌ها را بهترین مکان گفت‌ و شنود انتخاباتی دانست و گفت: با تعطیلی دانشگاه‌ها در انتخابات مخالف هستم.
محمدرضا باهنر ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه گیلان با اشاره به همزمانی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: برگزاری این دوره انتخابات به طور همزمان دارای مزاحمت‌ها و فرصت‌هایی است که باید کنترل شود.
وي با بیان اینکه هر انتخاباتی دارای یک پس لرزه و پیش لرزه است، گفت:در هر صورت باید کنترل شود که خطرات زیادی همراه نداشته باشد.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت حق دارد در این دوره کاندیدا داشته باشد اما نباید از امکانات بیت‌المال و دولتی و یا سفرهای استانی برای تبلیغات فرد خاص استفاده کند.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی افراد بدون درنظرگرفتن خدمات انجام شده در گذشته به افراد توهین می‌کنند گفت: دولت‌های آینده باید بدون درنظر گرفتن این حرف‌ها دیوار توسعه و عدالت را مرتفع کنند و تنها به سربلندی کشور در عرصه‌های گوناگون توجه کنند.
باهنر نقاط قوت دولت احمدی‌نژاد را پرکاری، خدمت به مردم، ساده زیستی و بیان مسائل و مواضع به صورت شجاع و بی‌باک بیان کرد و افزود: عدم توجه به خرد جمعی، سیاست راهبردی نداشتن، اهل بحث نبودن و انحلال سازمان برنامه وبودجه از نکات منفی این دولت بود. اگر موفق شدم رییس جمهور شوم سازمان برنامه و بودجه که به عنوان مغز متفکر جامعه است، را احیا خواهم کرد.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی به یکی دیگر از نقاط ضعف دولت احمدی‌نژاد پرداخت و گفت: دکتر احمدی‌نژاد به جای نگاه جامع به مسائل مملکت نگاه پروژه‌ای به مسائل داشتند و در این راستا مسکن مهر که یکی از اقدامات خوب دولت بود بدون مدیریت پولی، مالی موجبات بدهکاری 40 هزار میلیاردی بانک مسکن به بانک مرکزی را به وجود آورد در صورتی که با تدبیری صحیح‌تر می‌شد بر شیرینی این کار بزرگ افزود.
باهنر ایجاد بنگاه‌های زودبازده را یکی دیگر از نقاط ضعف دولت احمدی نژاد بیان کرد و گفت: 15 هزار میلیارد تومان صرف این بنگاهها شد که خسارت زیادی به بار آورد.
وی با بیان اینکه بیشترین عزل‌ها در دوران ریاست جمهوری دکتر احمدی‌نژاد بوده است، گفت: بیشترین عزل در وزراء در دولت‌های بعد از انقلاب مربوط به دولت نهم و دهم است.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به فتنه 88 گفت: آقایان موسوی وخاتمی جزو سران فتنه نیستند اما در فتنه 88 کمک‌های زیادی کردند.
/2929
کد خبر 289435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام EU ۱۶:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۷
  26
  چرا همان زمان جلوی دولت را نگرفتید؟چقدر کارشناسان هشدار دادند.نگویید نمی دانستیم!!!
 • بدون نام IR ۱۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۷
  27
  چه كسى پاسخگوى اين هدر رفت بيت المال وفرصت سوزى هستند