فارس نوشت:

وزیر اطلاعات گفت: اطلاعات دقیقی داریم کسی که خود را پیشگوی حوادث فتنه 88 عنوان می‌کند، در فتنه دست داشته است.
حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در مراسم اختتامیه نوزدهمین همایش سراسری مسئولان هیئت رزمنده گان اسلام کشور که امروز (پنج شنبه) در مجتمع یاران مهدی (عج) شهرستان قم برگزار شد، گفت: اطلاعات دقیقی داریم کسی که خود را پیشگوی حوادث فتنه 88 عنوان می‌کند، در فتنه دست داشته است.

وی با بیان اینکه طبق نظر مقام معظم رهبری به دنبال این هستیم که همه جریان‌ها باید در انتخابات حاضر شوند، افزود: همه جریانات باید مرز و زاویه خود را با مسیر امامت و ولایت روشن کنند.

وزیر اطلاعات گفت‌: بحث مذاکره با آمریکا از خط قرمزهای نظام است و تنها ولایت فقیه می‌تواند آن را تعیین کنند.

مهر نیز نوشت:

وزیر اطلاعات بدون نام بردن از آیت الله هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی ، با بیان اینکه کسی که جزو سران فتنه بوده و نظام مانند دوتن دیگر او را محصور نکرده امروز امر بر او اشتباه نشود، گفت : کسی که خود را پیشگوی حوادث 88 عنوان می کند و می گوید "من گفتم، من بیانیه دادم" در حقیقت پیشگویی نکرده است، ما اطلاعات دقیقی داریم که این آقا در فتنه دست داشته است.
حیدر مصلحی وزیر اطلاعات صبح امروز پنجشنبه در اختتامیه نهمین همایش سراسری مسئولان هیات رزمندگان کشور با بیان اینکه عده ای به دنبال تطهیر فتنه هستند، گفت: کسی که جزو سران فتنه بوده و انقلاب و نظام به دلیل یک سری ملاحظات او را مانند آن دو تن دیگر چندان محصور نکرده و به او آزادی عمل داده است امروز امر بر او اشتباه نشود که انقلاب یادش رفته این آقا در فتنه چه نقشی ایفا کرده است.

وی همچنین با انتقاد از آنچه منجی سازی کاذب خواند انتقاد کرد و گفت: کسی که خود را پیشگوی حوادث 88 عنوان می کند و می گوید "من گفتم، من بیانیه دادم" در حقیقت پیشگویی نکرده است، ما اطلاعات دقیقی داریم که این آقا در فتنه دست داشته است.

وزیر اطلاعات افزود: زمانی که رهبری در نماز جمعه آن خطبه ها را بیان فرمودند چه کسی بود که نامه بدون سلام علیکم داد.

مصلحی در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: سرویس های اطلاعاتی غربی می خواهند با بحران سازی و فشار و مشغول سازی تعادل جامعه را بر هم زنند و از تحریم، تورم، حاشیه سازی های مستمر و تقسیم سازی کشوری این هدف را دنبال می کنند.

وی تاکید کرد: طبق نظر مقام معظم رهبری همه جریان ها در انتخابات می توانند حاضر شوند اما باید زاویه خود را با مسیر امامت و ولایت روشن کنند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: دشمن به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات است و عدد و رقم های بی حسابی که داده می شود نشان از این امر دارد.

وی گفت: دشمن به جای اسلام هراسی امروز اختلافات شیعه و سنی را در منطقه دنبال می کند.

مصلحی همچنین در این همایش تاکید کرد که حماسه دارای ویژگی های خاصی است و در حرکت های حماسی همیشه گروه قلیلی با توکل به خداوند جامعه را تحت تاثیر قرار داده اند.

/2727

کد خبر 290411

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 12
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۲:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
  213
  با این تعابیر لابد در تورم و گرانی و تحریم و .. هم دست داره .... !!!!!!!!!!!! لابدم دولتم تقصیر نداره !!!!
 • حسام GB ۱۳:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
  203
  همه با احتمال نامزدی هاشمی به تکاپو افتاده اند.
 • mohsen IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
  185
  شما که میدونی چرا اقدامی نمیکنید؟ باز هم بگم بگم همیشگی
 • reza IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
  196
  جرا الان وزیر محترم اطلاعات این حرفها را می گوید. الان که می بینند مردم منتظر کاندیداتوری ایت الله هاشمی رقسنجانی هستند؟ درود بر ایت الله هاشمی رقسنحانی.
 • حسین IR ۰۸:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
  24
  هاشمی در بین مردم متاسفانه از سالهاپیش وجه خودرا ازدست داده است ونقش اودر اتفاقات گذشته که به نفع کشور ومردم نبوده نمایان است واگر میدانست که موفق میشود تعارف نمی کرد ومی آمد
  • محسن IR ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
   114
   جناب حسین! شما بهتر است کمی‌ تاریخ انقلاب را مطالعه کنید. سال ۱۳۶۰ : بحران منافقین و جنگ تحمیلی، سال ۶۷: اوج حملات موشکی دشمن، عملیات مرصاد، آتش‌بس و مذاکرات پس از جنگ، سال ۶۸: فوت و جانشینی حضرت امام و مصائب پس از جنگ، سال ۶۹: آزادی اسرا همه با مدیریت و درایت هاشمی‌ ختم به خیر شد.
 • سکوت IR ۰۹:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
  158
  فعلا همون اتهامات که سال 88 آقای رییس جمهور به آقای هاشمی و پسرانشون وارد کرد را ثابت کنید.بعد برید سراغ اتهامات جدید.
 • رضا - املش IR ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
  64
  بنا بگفته فرزند شهید مطهری با توجه به وضعیت اقتصادی سیاسی کشور تنها کسی که قادر خواهد بود در چهار سال آینده به اوضاع نابسامان فعلی و سیاست خارجی کشور سروسامانی بدهد آیت ا... هاشمی رفسنجانی است ولا غیر .
 • حسین IR ۲۱:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
  48
  نبایئ فراموش کنیم نباید فراموش کنیم که هاشمی از ارکان انقلاب است نباید باید بستری فراهم کنیم که از مقام ولایت فاصله بگیرد او دارای بصیرت ویک کارشناس واقعی در امور کشور است سردار سازندگی سردار سازندگی چرا به او گفته اند فراموش نکنیم نحوه اداره کردن جنگ و اضاع پس از جنگ و انصاف داشته باشیم تاروزی که مقام ولایت بر علیه او سخنی با اشاره یا بصراحت نفرمایند او همان هاشمی پیروی علیست
 • بدون نام IR ۱۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
  17
  جناب وزیر محترم ، اگر آیت الله هاشمی رفسنجانی ، کوچکترین اتهامی متوجهشان بود ، شخص مقام معظم رهبری ، ایشان را برای ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام بر نمی گزیدند.پس توجه کنید که ایشان مورد تایید و منصوب شخص رهبری هستند
 • اکبر IR ۰۳:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
  9
  باباوزیراطلاعات هم خواسته هاشمی روتحریک کنه تازودتراغلام کاندیداتوری کنه!!!شماچتونه همه داغ کردیدازحرف ایشون؟
 • بدون نام IR ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
  3
  چرا دوستان اینقدر از اومدن هاشمی میترسند ؟!