ایسنا نوشت:

یک عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به سخنان اخیر رهبری درباره ویژگی‌های رییس‌جمهور آینده گفت: رهبری خطاب به کاندیداها گفتند که بروند و یک ارزیابی واقعی نسبت به خود انجام دهند؛ اگر دیدند توانایی این کار سخت را دارند، سپس وارد میدان رقابت شوند.
این فعال سیاسی با اشاره به برخی دوره‌های انتخابات ریاست جمهوری گفت: افراد فکر نکنند که یک فرد ضعیف می‌تواند کاندیدای ریاست جمهوری شود، سپس به مسند ریاست جمهوری بنشیند و مملکت را به وادی دیگری بکشاند.
نواب با بیان اینکه "سازوکار انتخابات در کشور ما همواره ثابت بوده و هست"، خاطرنشان کرد: از حالا پیش‌بینی می‌شود که برخی افراد ادعا کنند که در انتخابات تقلب صورت گرفته است. این افراد بدانند انتخابات سازوکار مستحکمی دارد. این افراد بدانند همان سازوکاری که آقای خاتمی را روی کار آورد، ‌آقای احمدی‌نژاد را نیز روی کار آورد، چراکه در مملکت، چپ و راست با همین سازوکارها روی کار می‌آیند و این سازوکارها هیچگاه تغییر نکرده‌اند.
نواب در پایان، درباره رفتار کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات پیش رو، با توجه به تجربه حوادث سال 88 تاکید کرد: کاندیداهای ریاست جمهوری باید همواره و در همه شرایط اخلاق را به طور کامل رعایت کنند و بدانند آنچه که در مملکت همواره ثابت بوده اخلاق است.
/2929
کد خبر 290920

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =