کارلوس کروش می گوید فوتبال یعنی آلکس فرگوسن و همه دیگران حاشیه هایش هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران که سال ها دستیار سر الکس فرگوسن بوده در گفت و گوی ویژه با برنامه « فوتبال 120 » جدیدترین برنامه عادل فردوسی پور برای شبکه ورزش ، از همکار پیشینش سخن گفت. این مربی سختگیر پرتغالی که خودش کوچکترین نرمشی در برخورد با کم کاری ها ندارد ، هنوز هم می ترسد درباره رئیس سابقش حرف بزند و احترامی زیاد برای این پیرمرد بازنشسته قائل است. او درباره فرگوسن و جایگاهش در فوتبال دنیا می گوید:« قطعا سال بعد که فوتبال ها شروع شوند می فهمیم چه اتفاقی افتاده. بازی های آینده فوتبال بعد از سر الکس فرگوسن یک چیزی کم دارد. دلمان برای او تنگ می شود و جای خالی اش را حس می کنیم . شاید اولش متوجه نشویم که چرا بازی ها تغییر کردند و آن جذابیت شان را ندارند اما شک نکنید این نقص به دلیل نبود فرگوسن است.»
او ادامه می دهد:« ما دلمان برای او تنگ می شود اما این سر الکس و خانواده اش هستند که نهایت استفاده را می برند. بعد از یک عمر تلاش بی وقفه این حق اوست که کمی هم از زندگی لذت ببرد و کنار خانواده اش باشد. راستش همیشه از من درباره سر الکس فرگوسن می پرسند اما هیچ وقت برایم راحت نبوده درباره این مرد بزرگ حرف بزنم. هیچ وقت این جسارت را نمی دیدم درباره چنین شخصیت بزرگی این قدر راحت چیزی بگویم اما از حالا بر همه ما واجب است از این گنجینه گران بهاء بگوییم از زحماتی که برای فوتبال کشیده است. همیشه این افتخار را با خود دارم که در دایره دوستانش بودم . راستش ما هیچ وقت او را با اسمی غیر از رئیس صدا نمی کردیم چون واقعا همین طور بود. او خودش همه چیز را زیر نظر داشت. ماندن این همه سال در اوج یعنی او چیزی داشته که متفاوت از دیگران است. شاید خیلی ها فکر کنند او برای این همه افتخار و قهرمانی است که مشهور شده ولی خیلی ها در فوتبال بودند که همین قدر عنوان و افتخار داشتند اما هیچ کدام شان فرگوسن نشدند. او این ماندگاری اش را مدیون اخلاق خوبش بود. بدون شک همه ما که در فوتبال بودیم ، حاشیه هایی بر فوتبال هستیم اما کارلوس کروش ، او خود فوتبال است.»
کارلوس در ادامه وقتی تصاویرش با فرگوسن پخش می شد درباره یکی از تصویر ها که با دستش چیزی را نشان می داد گفت:« احتمالا اینجا داشتم به او می گفتم بعدها به ایران می روم و چه ها بر من می گذرد!»

«فوتبال 120» جدیدترین جنگ فوتبالی عادل فردوسی پور است که هر هفته جمعه ها از شبکه ورزش روی آنتن می رود . حمید محمدی اجرای برنامه را بر عهده دارد ، میثاقی و بهنام مددی از دیگر عوامل این برنامه هستند.
4141
 

کد خبر 292085

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ماهان سیلور IR ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
  61 17
  کیروش اگه به ایران نمیومد احتمالا الان سرمربی منچستر بود
 • بدون نام IR ۰۹:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
  48 3
  يادسرآلكس بخير
 • میثم IR ۰۹:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
  48 2
  از وقتی که من نبودم سرمربی منچستر بوده!! واقعا مرد بزرگیه. به عنوان یه منچستری دو آتیشه دلم برای رئیس تنگ میشه.
 • ناصر IR ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
  43 10
  خواهشا پیگیری کنید تا صداوسیما فردا بازی منچستر رو پخش مستقیم کنه اون هم از شبکه ی سه تا همه بتونند آخرین بازی منچستر با هدایت فرگی کبیر رو ببینند. از هواداران منچستر هم میخوام پیگیر این قضیه باشند.و هرجا می تونند زنگ بزنند، پیامک بزنند و یا پیغام بذارند. صدا وسیما باز هم قصد داره رو یکشنبه بازی از لالیگا بذاره. بابا دیگه حالمون بهم خورد از بارسا و رئال، حداقل بذارید آخرین بازی منچستر با فرگی رو ببینیم.. گل تو هم خواهشا پیگیری کن و این مطلب رو چاپ کن
  • سینا IR ۱۴:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
   11 1
   اشتباه گرفتی گل یه جا دیگست