تسنیم نوشت:

محسن هاشمی فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در گفتگو با تسنیم ضمن انتقاد از برخی سوءاستفاده‌هایی که از سخنان پدرش درباره صحبت با مقام معظم رهبری درباره کاندیداتوری صورت می‌گیرد، تأکید کرد: برخی‌ها با این نحو سوءاستفاده به دنبال آن هستند که نیامدن آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به عرصه انتخابات را به رهبر معظم انقلاب منسوب کرده و ایشان را عامل عدم کاندیداتوری پدرم معرفی کنند.
وی تأکید کرد: حرف دقیق آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در این باره آن است که "اگر به جمع بندی برسم و بر اساس ارزیابی‌هایم تصمیم بگیرم که در انتخابات کاندیدا شوم، آنموقع مانند برخی دیگر از داوطلبان که با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند، با ایشان دیدار خواهم کرد.

/2727

کد خبر 292295

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • کارن IR ۱۹:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
    2 10
    بنده چند روز قبل به اتفاق مجمع متخصصین به دیدار آقای هاشمی رفتم ایشان صریحا گفت من در همه کارهای مهم با رهبری مشورت میکنم در این خصوص نیز حتما با ایشان مشورت کرده و سپس تصمیم خواهم گرفت. این را گفتم برای اینکه این خانواده خیلی راحت هر چیزی را نفی یا انکار میکنند . خداونداز شر اینها به مردم عنایت کند.کشور بعد از 35 سال هنوز نتوانسته یک مدیر کامل رشد وتحویل نماید.برگشتیم به غرضی و هاشمی و....