مهر نوشت:

رئیس ستاد انتخابات ائتلاف برای پیشرفت با تاکید براینکه اعضای ائتلاف به نفع جلیلی کنار نمی روند، گفت: حکمیت جامعتین به تنهایی ملاک انتخاب گزینه نهائی ائتلاف برای پیشرفت نیست.
حسین مظفر در واکنش به برخی شایعات مبنی براینکه اعضای ائتلاف برای پیشرفت به نفع سعید جلیلی از صحنه انتخابات کناره گیری می کنند، اظهارداشت: تا این لحظه در شورای ائتلاف پیشرفت هیچ تصمیمی مبنی بر کنار رفتن اعضای ائتلاف به نفع فردی خارج از ائتلاف گرفته نشده است.
وی با تاکید براینکه اعضای ائتلاف برای پیشرفت شایستگانی ولایی، دین مدار، متدین و انقلابی هستند، یادآور شد: ملاک اصلی ائتلاف برای انتخاب کاندیدا، فرد شایسته و اصلحی است که قدرت جذب آراء مردمی را نیز داشته باشد و بتواند در برابر آرایش جدید نامزدها به پیروزی برسد.
رئیس ستاد انتخابات ائتلاف برای پیشرفت، درباره تاریخ نهائی شدن کاندیدای ائتلاف گفت: تصمیم نهایی بر انتخاب گزینه نهائی بعد از تأیید صلاحیت نامزدها در نشست شورای ائتلاف اتخاذ می شود.
وی با بیان اینکه ملاک اصلی ائتلاف برای انتخاب گزینه نهائی قدرت جذب آراء مردمی است، گفت: گزینه نهایی باید بتواند در برابر آرایش جدید نامزدها به پیروزی برسد؛ بنابراین گزینه ائتلاف علاوه بر این که واجد صلاحیت است، کارآمدی و مقبولیت را نیز باید جزء صفات خود داشته باشد.
مظفر، همچنین در پاسخ به این سوال که اگر جامعتین آنچنان که سالک عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت اعلام کرده است در روزهای آینده گزینه مورد نظر خود را برای انتخابات معرفی کند، ائتلاف برای پیشرفت از آن کاندیدا حمایت خواهد کرد، خاطرنشان کرد: تنها حکمیت جامعتین برای انتخاب گزینه نهائی ملاک نیست و نظر نهائی اعضای ائتلاف این است که با گزینه ای که جامعتین انتخاب می کند ، مخالفت نداشته باشند.
/2929
کد خبر 292744

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =