رضا حقیقی می گوید این بار به اردوی تیم ملی می رود تا اعتماد سرمربی تیم برای بودن در ترکیب را جلب کند.

 علی آزاد: رضا حقیقی به اردوی تیم ملی برگشته است مصمم است تا بتواند نظر کروش را برای بازی در هافبک دفاعی جلب کند . او در این راه البته مسیری دشوار دارد. او با رقیب استقلالی خود هم رقابتی دارد که اکنون کاپیتان تیم ملی است . حقیقی در مورد خرید شجاع خلیل زاده هم حرف های جالبی می زند.
گویا با شجاع خیلی دوست هستی ؟

خیلی زیاد تقریبا مثل برادر با هم هستیم . سال هاست که در اردوهای تیم ملی با هم هستیم و رابطه ما از دوستی فراتر است . شجاع یکی از بهترین مدافعان ایران است که در پرسپولیس خیلی می تواند به ما کمک کند .

کارش با پرسپولیس تمام شده است ؟

بله تمام شده است و قطعا او فصل بعد کنار خودمان است و به پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخار می کند

اما می گویند به سپاهان می رود ؟

شجاع تا آخر فوتبالش هر جایی که من بازی می کنم ؛ بازی خواهد کرد و ما با هم تصمیم می گیریم که کجا برویم . اگر من رفتم سپاهان شجاع هم می رود .

پس دو قلوهای جدید فوتبال شده اید ؟

یکجور هایی می توانید بگوید که ما دو قلو شده ایم . ما به هم قول داده ایم تا آخر فوتبالمان هر تیمی می رویم با هم باشیم . مگر اینکه به خارج از کشور برویم . پس مطمئن باشید شجاع قطعا فصل بعد در پرسپولیس بازی می کند .

از اردوی تیم ملی چه خبر ؟

تازه به اردو آمدیم و جو خوبی در اردو هست . کار مهمی در این اردو داریم و باید تکلیف سرنوشت رفتن به جام جهانی را مشخص کنیم

چقدر امیدواری فرصت بازی پیدا کنی ؟

من هم آمدم به تیم ملی تا به تیم کمک کنم و این صلاحدید مربی است که از چه نفراتی استفاده می کند اما من هم تلاشم را می کنم تا برای تیم ملی بازی کنم و آمدم که بازی کنم

جواد نکونام هم پست تو هست و شانس بازی برای او بیشتر است ؟

همه ما هدفمان یکی هست و اگر رقابتی هم بین ما وجود دارد برای موفقیت تیم ملی است که تیم ملی به جام جهانی برسد .

فکر می کنی می توانیم به جام جهانی برسیم ؟

تا آخرین فرصت باید تلاش کرد و فرصتی را نباید از دست بدهیم .

تعدادی از بازیکنان پرسپولیس از گل محمدی انتقادات تندی کرده اند ؟

این انتقادات بی انصافی است ...گل محمدی مربی خوبی برای پرسپولیس بود و بازهم دوست دارم با او کار کنم . از همه نظر او مربی کاملی بود و نتایج خوبی هم گرفتیم و دست آخر در پنالتی جام را از دست دادیم . هر چه بود تمام شد و اکنون نباید علیه هم موضع بگیریم . آن هم در مقابل مربی تیم احترامش واجب است .

بعضی ها هم گفته اند او در رختکن خواب بود؟

این حرف ها درست نیست . آقا یحیی معرفت نشان داد که با ما به تبریز آمد . او در رختکن هم خواب نبود روی صندلی بود و کاملا مشخص بود حوصله ندارد . هیچ کدام ما در تبریز حوصله نداشتیم .

به نظرت نباید هر چه زودتر مربی پرسپولیس مشخص شود ؟

سردار رویانیان کارش را بلد است و اگر بگذارند کارش را انجام دهد مطمئن باشید بهترین تصمیم را می گیرد

4141

کد خبر 293437

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =