مهر نوشت:

وزارت اطلاعات درخصوص اعدام دو تن از سرشبکه‌های جاسوسی متعلق به سازمانهای اطلاعاتی آمریکا(سیا) و رژیم غاصب صهیونیستی(موساد) اطلاعیه صادر کرد.به گزارش خبرگزاری مهر، متن این اطلاعیه بدین شرح است: «به استحضار ملت شریف ایران می رساند که با تلاش‌های چندین ماهه و شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و با بهره‌گیری از همکاری مؤثر هموطنان گرانقدر و با اعمال گسترده‌ترین روشهای تخصصیِ ضد جاسوسی در داخل و خارج از کشور، نهایتاً دو تن از سرشبکه‌های جاسوسی متعلق به سازمان های اطلاعاتی آمریکا (سیا) و رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی (موساد) همراه با شبکه‌های عامل آنها شناسایی و با مساعدت به هنگام و همه جانبه مرجع محترم قضایی بازداشت شدند. در مرحلۀ بعدی با ادامه تحقیقات و دریافت سایر اطلاعات و اعترافات دقیق جاسوسان و تکمیل پرونده آنها در دادگاه‌های صالحه محاکمه و به جرم خیانت به کشور، محکوم به اعدام شده و سحرگاه امروز به سزای اعمال ننگین خود رسیدند.

دو جاسوس اعدام شده با سوء‌استفاده از دسترسی‌های مستقیم و غیرمستقیم خود به پاره ای اطلاعات مهم و طبقه بندی شدۀ کشور، مورد تطمیع سرویس‌های اطلاعاتی دشمن قرار گرفته بودند و اگرچه سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از اشراف بر روند خائنانه‌ی انتقال اطلاعات کشور به بیگانگان، بطور نامحسوس وارد آن چرخه شده و به میزان قابل توجهی، اطلاعات هدایت شدۀ مورد نظر را به دشمنان ملت ایران تزریق نمودند، با این‌حال متأسفانه پیش از مقطع مورد بحث، دو جاسوس معدوم خیانتی نابخشودنی به کشور عزیز اسلامی روا داشته بودند.

شایان ذکر است که سرویس های اطلاعاتی حریف با تمرکز بر نقاط ضعف بارز برخی افراد سست عنصر و طمّاع و با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین و پوشش‌هایی همچون دعوت به کنفرانس‌های بین المللی، منطقه‌ای، علمی، تخصصی، هم اندیشی و یا به بهانۀ کاریابی، نظرسنجی تلفنی، مصاحبه با شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان و ... ، چنان افرادی را به استخدام خود در آورده و در مسیر خیانت به کشور و هم میهنان خود قرار می‌دهند.

وزارت اطلاعات در این ایام مبارک، ضمن شکرگزاری خاضعانه به درگاه احدیت و با تشکر صمیمانه از احساس مسئولیت و همکاری بی شائبه و کارگشای مردمی در شناسایی جاسوسان وابسته به سرویس های اطلاعاتی دشمن، همچنان از هم‌میهنان عزیز و ارجمند تقاضای مساعدت به خادمانِ خاموش و جان بر کف خویش را دارد.

همچنین اعلام آمادگی می نماید تا معدود افرادی که به صورت آگاه یا ناآگاه و به هر شکلی احتمالاً در دام سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه قرارگرفته‌اند را راهنمایی و برای خروج از چنبرۀ دشمن، مساعدت نماید.

اطلاعات تکمیلی پیرامون سایر ابعاد پروندۀ فوق الذکر متعاقباً به استحضار ملت سرافراز ایران اسلامی خواهد رسید.»
 

/2727

کد خبر 293984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حمید IR ۰۸:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۰
    25 16
    سربازان گمنام امام زمان (عج ) خسته نباشید امید در تمام مراحل موفق باشید.