ایسنا نوشت:

حسن روحانی صبح امروز در نشستی صمیمی با جمعی از آذری های مقیم تهران گفت: برای پویایی و پایایی نظام سیاسی کشور باید رقابت سیاسی واقعی و صحیح را گسترش داد.
وی تصریح کرد: در چنین شرایط حساسی همه ما باید کدورت‌ها و گلایه مندی‌ها را کنار بگذاریم و به جای نفی و تخریب یکدیگر، باید نشست، گفت‌وگو و نقد سازنده و مفید را حاکم کنیم تا کشور به سمت آبادانی پیش رود . شکایت از یکدیگر تنها می‌تواند مشکلات را افزایش دهد و مردم را مایوس و نا امید کند. وظیفه ما در شرایط کنونی امید دادن به مردم است، البته نباید وعده‌های واهی به نا امیدی منتهی شود.

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نطام در ادامه با بیان این‌که دولت تدبیر و امید یک دولت فرا جناحی است و از همه سلیقه ها برای اداره و مدیریت کشور استفاده خواهد کرد، گفت: با یک جناح نمی‌توان کشور را اداره کرد و ساماندهی عملکرد های ما ممکن نخواهد بود مگر با استفاده از مدیران با تجربه و نخبگان حتی اگر سلیقه حزبی آن ها مغایر با دولت باشد. دولت تدبیر و امید یک دولت فرا جناحی خواهد بود و از همه سلیقه ها برای مدیریت و پیشرفت کشور بهره خواهد برد.

رئیس کمیسیون سیاسی – اجتماعی مجلس خبرگان رهبری یکی از مهمترین دغدغه های پیش روی کشور را تغییر و سامان دهی وضعیت اقتصادی دانست و افزود : برای تحقق عدالت نیاز به اقتصادی کار آمد داریم.

روحانی اظهار کرد : تنها را ه نجات اقتصاد از وضعیت کنونی افزایش روند تولید و حمایت از تولید کنندگان است و در این زمینه دولت باید تنها نقش حامی و تسهیل کننده را ایفا نماید و از دخالت و تصدی گری پرهیز کند . افزایش تولید علاوه بر اشتغال زایی و افزایش رفاه اجتماعی می تواند تورم را نیز کنترل کند.
/27220

کد خبر 295384

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • حسين IR ۱۸:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۵
  11 32
  آقاي روحاني فقط وقتياعتقاد دارند با يك جناح نمي توان كشور را اداره كرد كه جناح حاكم ، جناح خودشان نباشد. اما اگر جناح خودشان حاكم شد مثل گذشته خواهتد گفت كه ديگر نمي توان در حاكميت انشقاق و دو دستگي حاكم باشد.
 • سجاد A1 ۱۴:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۶
  3 1
  لایک!
 • علی A1 ۱۹:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۶
  9 1
  ما به کسی نیاز داریم که هم معتدل باشد و هم تحصیلات آکادمیک و حرفه ای داشته باشد و احاطه و اطلاع کامل بر مسائل و مشکلات کشور داشته باشد و این در دکتر روحانی می باشد
 • سید IR ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۶
  10 1
  دمش گرم خوب حرف زد مخصوصا اونجا که از صداسیما انتقاد کرد.فن بیانش هم خوب بود به نطرم تا الان پیروز این 3 روز تبلیغات آقای روحانی بود
 • سجاد IR ۱۹:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۶
  8 1
  من امشب حرفاشو شنیدم به نظرم بهتر از بقیه بود هم ضعفا راگفت هم راهکار داد در ضمن خیلی هم رک و بدون پرده حرف میزد از کسی هم ترسی نداشت من تا اینجا خوشم اومد.
 • سجاد IR ۱۹:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۶
  12 1
  من امشب حرفاشو شنیدم به نظرم بهتر از بقیه بود هم ضعفا راگفت هم راهکار داد در ضمن خیلی هم رک و بدون پرده حرف میزد از کسی هم ترسی نداشت من تا اینجا خوشم اومد.