سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه‌ای کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم خرداد ماه سال جاری برای اعزام به خدمت را فراخواند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا ضمن فراخوان کلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد 1355 تا پایان خرداد ماه 1374 برای انجام خدمت دوره ضرورت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال‌های مذکور که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم خرداد ماه سال1392 دریافت کرده‌اند، می‌بایست در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

مشمولان ساکن تهران بزرگ:

در این اطلاعیه آمده است که کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیرغایب مذکور که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ خرداد ماه سال 1392هستند، باید رأس ساعت 6 صبح روز یکشنبه مورخ (19 خردادماه سالجاری) به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حاضر شوند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

قابل توجه مشمولان ساکن سایراستان‌های کشور

براساس این اطلاعیه، کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیرغایب مذکور که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ خرداد ماه سال 1392هستند، باید رأس ساعت 7 صبح یکشنبه مورخ (19خردادماه سالجاری)به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

در این اطلاعیه آمده است که عدم حضور به موقع در زمان و محلهای تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.گفتنی است، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نشده‌اند، می‌توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

4545

 

کد خبر 296603

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =