امید نمازی ، دستیار ایرانی کارلوس کروش از آغاز تمرینات تیم ملی برای بازی مهم با لبنان خبر داد.

مهدیه جباری : امید نمازی دستیار ایرانی کارلوس کروش در گفت و گو با خبرآنلاین ؛ به تشریح برنامه های تیم ملی برای بازی های مهم پیش رو پرداخت. او در این باره گفت:« بعد از اینکه از دوحه برگشتیم به هتل آمدیم و بعد از چند ساعت استراحت ، یک ریکاوری داشتیم . تمرین ساده ریکاوری مان که تمام شد ، به بچه ها استراحت دادیم تا بعد از چند هفته به دیدن خانواده های شان بروند. از صبح پنجشنبه دوباره دور هم جمع می شویم و استارت می زنیم. با جدیت بیشتری برای بازی با لبنان آماده می شویم . این بازی اهمیت بسیاری برای تیم ملی دارد. ما در این بازی هم باید 3 امتیاز را بگیریم و هم اینکه اگر شد بتوانیم تعداد گل های زده مان را افزایش بدهیم. البته قبل از هر چیز 3 امتیاز برای مان اهمیت دارد. بازی با قطر یک شروع مثبت برای مان بود اما نباید کار را تمام شده بدانیم. این تازه شروع راه است. ما دو بازی خیلی مهم دیگر پیش رو داریم. این خودمان هستیم که باید سرنوشت مان را بسازیم. »
او سپس به نقش مهم مردم در موفقیت تیم ملی پرداخت و گفت:« اینکه مردم خوب مان پشت سر تیم ملی باشند ، حتما تیم را به موفقیت نزدیک تر می کند. همه باید کنار تیم ملی باشند. مردم ، مسئولان و رسانه ها. همان طور که کارلوس کروش هم گفته همه باید با هم همدل باشیم و این همدلی ماست که موفقیت را برای مان به همراه می آورد. البته در این مدت حمایت خوبی از تیم ملی شده و اگر همین روند ادامه پیدا کند ، انشاالله موفقیت مان محتمل تر خواهد شد. اگرچه راه سختی داریم اما ناامید نیستیم و می خواهیم سرنوشت مان را خودمان بسازیم.»
او درباره اهمیت بازی با لبنان هم گفت:« 3 امتیاز این بازی یک نیاز مبرم برای تیم ملی است. ما در ورزشگاه خانگی مان و پیش چشم ده ها هزار طرفدار خوب مان به میدان می رویم و باید طوری بازی کنیم که امتیاز کامل بازی را در ابتدا بدست بیاوریم و البته باید سعی کنیم این بار از فرصت های گلی که داریم استفاده بیشتری بکنیم . ما به گل های این بازی هم نیاز داریم. البته لبنان هم تیم دست و پا بسته ای نیست و در تمام بازی های انتخابی جام جهانی گل های زیادی نخورده و خیلی از تیم ها را با سیستم دفاعی اش آزار داده است. برای همین است که می گویم باید قبل از هرچیز به دنبال بردن در این بازی باشیم و سازمان دفاعی لبنان را بازکنیم و امتیاز کامل بازی را بدست بیاوریم و بعد از آن به دنبال گل های بیشتر باشیم.»
البته گل های زیاد در این بازی می تواند ایران را برای بازی آخر به یک مساوی در کره هم امیدوار کند اما کادرفنی تیم ملی می گویند تیم برای صعود مستقیم باید برای دو برد به میدان برود؛« هیچ تضمینی نیست که گل های زده بیشتر باعث صعودمان شود. ما سرنوشت مان دست خودمان است باید برای دو برد بجنگیم . فعلا باید فاز بندی کنیم. الان تمام تمرکز مان روی بازی با لبنان است. کاری به نتایج بازی های دیگر نداریم. ما باید بازی های خودمان را ببریم و به جام جهانی برسیم.»
او در جمع بندی بازی ایران و قطر هم گفت:« ما می دانستیم قطری ها با باخت در این بازی قطعا حذف می شوند برای همین سعی کردیم با یک پرس قوی ، شرایط آنها را دشوار کنیم و چشم مان به حملات انفجاری باشد. بچه ها این برتری را در طول بازی حفظ کردند و ضربه لازم را در بهتیرن لحظه زدند.»
او در پایان گفت با پایان محرومیت کارلوس کروش ، سرمربی تیم ملی در دو بازی آینده روی نیمکت تیم ملی می نشیند و از این بابت مشکلی وجود نخواهد داشت.

4141

کد خبر 296940

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۶:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  61 64
  الان که داشتم خبرها رو میدیدم وزیر ورزش پاداش 40 میلییونی به هریک از فوتبالیست ها رو فقط برای برد قطر وعده داد..... ببینید به کجا رسیدیم که برای برد 1-0 قطر اون هم با چاشنی شانس و اون هم در این اوضاع بد مردم از نظر اقتصادی نزدیک به یک ملیارد از جیب مردم به این ها داده شود.جناب عباسی به کجا چنین شتابان ... ما هنوز صعودمون در حالت ابهامه....
  • بی نام A1 ۰۷:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
   27 17
   شایعه است بابا.
  • بی نام A1 ۰۵:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۸
   1 0
   آخه تو رو خدا یه مقدار از این پول فوتبال رو خرج والیبالیست های بزرگمون کنید که دیروز روسیه رو کشتن تا بهش یه امتیاز بدن درسته سه صفر باختیم ولی به نظرم این باخت واسه ما یه برد بزرگ بود .
 • من و ما IR ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  7 0
  ما درسته ازاین برددر برابر یک تیم درجه 3 آسیا شادمان شدیم و شادمانیم. اما نگفتیم پاداش بدهیم چون تیم های درجه 3 آسیا ما را در رده4آسیا می بینند وکلی خودشان را بزرگ کرده جسورتر و نترس تر در برابر ایران خواهند ایستاد. درسته تیم ایران کمی از بزرگی خودش دور شده ولی نامش ایران است.نباید با جایزه دادن ارزش تیم ملی را بکاهیم. (تیم کره ) چهارم جهان شد کسی این کار راانجام نداد.ما با این کارها خودباوری را از تیم ایران گرفتیم.فراز و فرود بخش ناگسستنی ورزش قهرمانی است .نه به اندازه ورزش ایران که یک روز روسیه را میبریم یک روز برای بردن یک تیم درجه 3 هشتادمیلیون تن باید شب و روز دعا کنند.بس کنید شما را به خدا. ورزش گروهی ما ناتوان است چون یکدیگر را در هنگام بازی کردن پشتیبانی نمی کنیم و.............
 • فرزاد A1 ۰۸:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۷
  7 2
  1-واقعا دریغ از یک برنامه تلوزیونی جهت تحلیل بازی با قطر و آمادگی ذهنی برای بازی با لبنان و کره-2-خلعتبری یا هر بازیکن دیگری اگر 10 % توانشو بذاره بهتر از مسعود شجاعی هست-3-پاسهای اشتباه مکرر از دو بازیکن بین المللی ما(نکونام و تیموریان) بعید است!!4-همه حرکات خسرو حیدری قابل پیش بینیه خواهشن یه نفر به گوشش برسونه تنها گزینه سانتر نییییییست.5-تکرار گزینه2!!