فارس نوشت:

سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در هیات عاشقان ولایت که با حضور هزاران نفر از بسیجیان ساری در حسینیه عاشقان کربلا برگزار شد، بسیج را حامل گفتمان ناب امام خوانده و خطاب به رسانه‌های استکباری که از ترویج مستند و مستدل این گفتمان بر آشفته‌اند، تاکید کرد: دشمنان، بسیج را متهم به طرفداری از بعضی کاندیداها می‌کنند حال آنکه ادعای حمایت سازمان بسیج از یک کاندیدا دروغ محض است.

وی تکلیف بسیج را ترویج گفتمان ولایت دانست و افزود: بسیج رکن اساسی نظام بوده و حامی و مدافع هیچ کاندیدایی نیست و جایگاه و ارزش بسیج بسیار بالاتر و مهمتر از آنست که خرج رای آوردن این و آن کاندیدا شود.

نقدی مردم باوری امام را در نوع خود بی نظیر دانست و اظهار داشت: امام امت به دلاوری و روحیه مبارزه‌گری و وفای به عهد مردم ایران اطمینان داشت لذا با توکل به خدا و اعتماد به ظرفیت های عظیم مردمی، شجاعانه مقابل امریکا ایستاد. امام خامنه‌ای نیز راه امام راحل را با همان صلابت پیش برد که امروز با ایرانی قدرتمند و توانمند در همه عرصه‌های دفاعی، علمی، صنعتی، امنیتی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی مواجهیم.

وی با اشاره به انزوای امریکا و شکست او در تمامی مولفه‌های قدرت، بیان کرد: بسیجیان بر طریق نورانی امام خمینی که مسیر سعادت را پیش روی ملت گشوده است پایبند بوده و بسیج مروّج گفتمان آن امام عزیز است نه حامی این و آن کاندیدا.

نقدی در همین خصوص افزود: بسیج حامی اندیشه و تفکر امام امت است لذا از هر کسی که آن فکر را دنبال کند حمایت کرده و در مقابل هرکه با این راه مخالفت کند، خواهد ایستاد.

وی مذاکره و سازش و تعامل با امریکا را عقب نشینی از راه امام دانست و تاکید کرد: کسی که تصور می‌کند حل مشکلات در گرو امتیاز به دشمن است خداباور نبوده و تصورش اینست که قدرت شیطان بیش از قدرت خداست. کسی که تصور می‌کند برای حل مشکلات کشور باید مبارزه با امریکا را کنار گذاشت به مردم اعتماد نداشته و اراده ملت مقاوم و شجاع ایران را دست کم گرفته است. بدون کمترین سستی در مبارزه با شیطان بزرگ و ذره‌ای عقب نشینی از اصول و مواضع انقلابی می‌توان کشور را پیش برد.

وی با اشاره به سخنرانی مقام معظم ولایت در حرم مطهر امام گفت: تقبیح و خودداری کاندیداها از سیاه نمایی وضع کشور و امتیاز دهی به دشمن برای کاستن از عصبانیت او، از اصول اساسی است که اگر کاندیدایی رعایت نکند نه تنها اصلح نبوده بلکه از نظر مردم، مردود خواهد بود.

/2929

 

 

کد خبر 296977

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 22
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ط چ IR ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  47 13
  جناب آقای سردار نقدی با توجه به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب قطعا باید چنین باشد که شما می گویید
 • محمد A1 ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  39 11
  پیامک هايي تحت عنوان((هادی )) پخش می شود که به فرمایشات رهبر عزیزمان اعتنا ندارد
 • دانشجو IR ۰۹:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  64 5
  اوناییکه فیلم تبلیغاتی روحانی رو دیدن تعریف کنن که آقا فرمود: "من شخصا از تجارب آقای روحانی استفاده میکنم و در نماز شبم به اسم ایشون رو دعا میکنم"
 • بی نام IR ۰۹:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  79 3
  بله !!!!!!!!!!! معلومه! حالا چرا جوش ميزني؟حتما چيزي هست كه حرف درآوردند!
 • بی نام IR ۱۰:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  51 11
  من تبلیغات گسترده بسیج محلمون تو جنوب تهران برای یک نامزد مشخص رو می ذارم به حساب اینکه برخی عناصر سرخود دارن این کار رو می کنن و ادعای اقای نقدی رو حمل بر صحت می کنم
 • امید IR ۱۰:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  106 4
  پس چرا ستادهای جلیلی را بسیجیان ادار می کنند!؟
  • بی نام A1 ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
   0 2
   اصلا ربطی نداره اونایی که تو ستاد ها هستند رو باید از دید حقیقی بهشون نگاه کرد نه شخصیت حقوقی
 • بی نام IR ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  107 4
  نه تنها بسیج بلکه اموزش و پرورش تهران و شهرستانهای استان تهران هم دارن به صورت بسیار گسترده ای از اقای جلیلی حمایت می کنن. متاسفاه همه این همه این حمایت ها هم با بودجه بیت المال هست . اموزش و پرورش چه حقی داره که با بودجه بیت المال اسمس های فله ای برای حمایت از جلیلی برای فرهنگیان بفرسته. خبرآنلاین لطفا گزارش تهیه کنید از این تخلف اشکار
  • بی نام IR ۱۲:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
   50 2
   باز هم آقای احمدی نژاد بگوید که از جلیلی حمایت نمی کند. تابلو هست این حمایت ارگان های دولتی از جلیلی با پول بیت المال
 • بی نام IR ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  98 4
  ما حتما این موضوع رو باور می کنیم
 • بی نام A1 ۱۰:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  76 3
  تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها......
 • ایرانی A1 ۱۱:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  71 3
  دخالت نیروهای عزیز و جان بر کف مسلح در انتخابات خیانت به ایران عزیز است. خبر انلاین عزیز مگر با این حرف مخالفی که چاپش نمیکنی؟؟؟ 4 باره نوشتم تا حالا....
 • tsco A1 ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  47 1
  من شرمنده ام که عرض کنم امام جماعت مسجد محل ما(شهرک قائم.بزرگراه ارتش)دیشب بین دونماز فرمودند(قریب به مضمون)البته همه آقایون موردتایید شورای نگهبان بودند ولی باید دید کدام یک نظرشان با رهبری هست و..آقای جلیلی رامدنظر قراردهید.وتلیغ نیز بفرمایید!!؟البته ایشان با مقدمه چینی مبنی براینکه استخاره کردم که این حرف ها رابزنم خوب آمد ومنم عرض میکنم.البته ایشان حق دارند هرجوردلشان بخواهد وبه هرکه دلشان بخواهد رای بدهند ولی نباید از تریبون وجایگاه امام جماعت مسجد آنهم با دستاویز قراردادن استخاره به نفع نامزذی تبلیغ کنن بدیهی هست که اگرشخصی مراجعه وراهنمایی خواستند می توانند فردی را تعرفه کنند آنهم درقالب نظرخویش ونه نظر رهبری و...این گونه برخوردکردن قطعا موجب تخریب رهبری که 14خردادگفتن به هیچ کس نظ
 • بی نام IR ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  42 1
  تعجب می کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • مهدی IR ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  48 3
  پس روز 14 خرداد همایش فرماندهان بسیج در مشهد و استقبال از نماینده آقای جلیلی شایعه بود !! آقای نقدی خدایی هم وجود دارد
 • پریا A1 ۱۲:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  45 4
  والا مسجد (ستاد بسیج)محل ما 100درصد خلاف این حرف رو ثابت میکنه! بخواید عکس و فیلم میفرستم.
 • آتشکار IR ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  59 6
  ولی در جلسات بسیج رسما اعلام می کنند که به جلیلی رای بدهید
 • بی نام IR ۱۵:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  1 0
  دوستان همه کاندیدا به غیر از رضایی و غرضی به یک حزبی وصل هستند و فردا همم رئیس جمهور بشن به فکر تامین منافع حزبشون هستند و مردم را فراموش می کنند فقط رضایی مستقله و به فکر مردمه 4 سال پیش هم هشدار داد ولی کسی گوش نکرد
 • دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ی بصیرت IR ۱۵:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  5 0
  توصیه می کنم به سردار یه سری به وصیت نامه امام راحل بخشی که مبنی بر دخالت نیروهای مسلح و نظامیان در حوزه سیاسی کشورست بزنه.
 • بی نام IR ۱۸:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  2 0
  البته که شما راست میگید وهیچ غرضی چیزی نیست.جناب ما دیگه به این کارها عادت کردیم دستمون هم بجایی نمیرسه.شما و بقیه بتازید که خدا نظاره گر شماست
 • بی نام IR ۱۸:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  4 2
  آقای جلیلی گفتمان انقلابی یعنی عدالت و این عین بی عدالتی است که ظرفیت بسیج به طور کامل در اختیار شما قرار گرفته و فرصت برابر به سایر کاندیدا ها داه نمی شود.
 • بی نام A1 ۱۹:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
  0 0
  رسانه آزاد به این می گن!!!!