ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 4 خود به رای‌دهندگان تذکر داد که نام نامزد مورد نظر خود را حتما در برگ رای مربوط به همان انتخابات درج کنند.

در اطلاعیه شماره 4 آمده است:


«به اعضای محترم شعب ثبت‌نام و اخذ رای حوزه‌های انتخابیه‌ای که همزمان با انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری یا میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی را برگزار می‌نمایند توصیه می‌شود اولا به رای‌دهندگان تذکر دهند که نام نامزد مورد نظر خود را حتما در برگ رای مربوط به همان انتخابات درج نمایند و ثانیا توجه داشته باشند که برگ‌های رای هر انتخابات در صندوق مربوط به همان انتخابات انداخته شود.»


بنا به گزارش تسنیم، همچنین ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره 5، تاکید کرد که اعضای شعب و نمایندگان فرماندار توجه کنند با توجه به همزمانی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، رأی‌دهندگان هیچ الزامی برای رأی دادن در هر دو انتخابات جاری را ندارند.

در اطلاعیه شماره 5 آمده است:
«اعضای محترم شعب و نمایندگان فرماندار توجه نمایند با توجه به همزمانی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، رأی دهندگان هیچ الزامی برای رأی دادن در هر دو انتخابات جاری را ندارد و ایشان مخیّرند بنا به تشخیص در هر یک از انتخابات جاری نسبت به رأی دادن اقدام نمایند. مقتضی است اقدام مغایر صورت نپذیرد.»

/220

کد خبر 298363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =