۰ نفر
۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۵

مهر نوشت:

حجت الاسلام ناطق نوری با بیان اینکه فکر می‌کنم انتخابات در دور اول به نتیجه برسد، درخصوص واکنش مطلوب کاندیداها پس از اعلام نتایج انتخابات گفت: تمکین به تصمیماتی که بر اساس قانون انجام می گیرد وظیفه هر کاندیدا است.
حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری که برای شرکت در انتخابات به حسینیه ارشاد اسلام آمده بود در جمع خبرنگاران درباره روند انتخابات با اشاره به حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای از ساعات ابتدایی صبح گفت: علی قاعده روند انتخابات همیشه همین طور بوده سالی که نکوست از بهارش پیداست.
وی در پاسخ به اینکه آیا انتخابات یازدهمین دوره انتخابات در دور اول به نتیجه می رسد یا به دور دوم کشیده خواهد شد گفت: انشاالله در دور اول به پایان می رسد.
حجت الاسلام ناطق نوری در پاسخ به این سوال که چه کسی پیروز یازدهمین دوره انتخابات خواهد شد گفت: اکنون اگر بگویم تبلیغات می شود.
وی در خصوص انتظار از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات در روز اعلام نتایج انتخابات گفت: تمکین در برابر کار قانونی که انجام می شود؛ تمکین به تصمیماتی که بر اساس قانون انجام می گیرد وظیفه هر کاندیدا است.
ناطق نوری در این باره که بزرگترین نقطعه ضعف دولت فعلی چیست که رئیس جمهور بعدی باید آن را اصلاح کند و اولین کاری که باید انجام دهد چیست گفت: الان نمی توانم بگویم چرا که تبلیغ می شود.
وی در مورد اهمیت حضور مردم در پایه صندوق های رای گفت: مثل همیشه به عنوان یک حق باید شرکت کنند رای دادن حق مردم است و آنها باید حق خود را بگیرند شرکت در انتخابات یک حق ملی است.
/2929

کد خبر 298429

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =