ایسنا نوشت:

مرتضی تمدن استاندار تهران در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران با بیان این‌که من با وزیر کشور از بعضی شعب اخذ رای بازدید کرده‌ام، خاطر نشان کرد: به لطف خدا فعلا همه چیز به صورت خوب و قانونی پیش می‌رود.

تمدن در ادامه با اشاره به این‌که مردم حضور خود را به ساعات پایانی اخذ رای موکول نکنند، گفت: انتخاب 31 عضو شورای شهر زمان زیادی را می‌گیرد بنابراین مردم از قبل اسامی 31 نفر را آماده داشته باشند.

تمدن در ادامه با اشاره به این‌که تاکنون ما هیچ حاشیه‌ای در استان تهران نداشته‌ایم، تصریح کرد: نتیجه اراده مردم همان است که از صندوق‌ها بیرون می‌آید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که گزارش‌هایی که از فرمانداران و بازرسان رسیده است بیانگر حضور پرشور مردم بوده، خاطر نشان کرد: تا کنون از شعب اخذ رای مبنی بر پایان تعرفه‌های گزارش نشده ولی با این وجود پیش‌بینی‌هایی در مورد کمبود تعرفه صورت گرفته است.

تسنیم هم نوشت:

فرماندار تهران گفت: برخلاف اخبار منتشره، کارت‌های نمایندگان آقای روحانی به موقع و حتی بیش از تعداد مجاز قانونی صادر شده است. عیسی فرهادی درباره ادعای برخی سایت‌های خبری مبنی بر اینکه کارت‌ نمایندگان روحانی برای حضور در صندوق‌های رأی به موقع و حتی تاکنون صادر نشده است اظهار داشت: عصر دیروز، تمام کارت‌های ستاد آقای روحانی حتی بیش از تعدادی که در قانون پبش‌بینی شده به نمایندگانش تحویل داده شد و اخبار منتشره کذب محض است.

وی ادامه داد: آقای اکبری مسئول ستاد استان تهران آقای روحانی آدم منصفی است و اگر ایشان عدم تحویل را تأیید کند ما هم می‌پذیریم.

29219 

 

کد خبر 298446

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =