۰ نفر
۳ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۳
سایت دین‌آنلاین آغاز به کار کرد

همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت ولیعصر (عج) و نیمه شعبان، سایت دین آنلاین رونمایی شده و آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، وب سایت دین آنلاین به اهتمام جمعی از دین پژوهان تاسیس شده و در قالب تحلیلی-خبری، پیگیر ارتباط مستحکم‌تر دین و موضوعات دینی است و این که چگونه دین می تواند در پرسش‌های فردی و اجتماعی، حضوری به موقع، عقلانی و کارآمد پیدا کند. 
در سایت دین‌آنلاین، علاوه بر بخش‌های خبری متنوع در عرصه‌ی دین و دین‌پژوهی، ستون‌هایی با عنوان‌های آزاد اندیشی، تریبون هفته، جهان ادیان، دیدگاه و ... دیده می‌شود. 
این وب سایت در مطلبی با عنوان : " دین آنلاین، پنجره‌ای به اندیشه‌ی ناب دینی" به تشریح اهداف و دلایل راه اندازی چنین وب سایتی پرداخته است. در بخشی از این مطلب آمده است : 
"این روزها، با همه‌ی پرگویی و پرنویسی از دین و دیانت، هنوز دلتنگِ روایتِ ناب از آن هستیم. روایتی که بتواند چونان دیروز و دیروز‌هایمان، در باغچه‌ی ایمان، گل‌های سرخ محمدی را برایمان به ارمغان بیاورد. دین آنلاین، با این تمنّا متوَلد شد که حلقه‌ی وصل به دیروز‌ها و فرداهایمان باشد و در رفعِ چند دغدغه بکوشد. " برخی از این دغدغه ها در ادامه این مطلب تشریح شده است. 

در همین حال برخی از مهمترین عناوین منتشر شده در وب سایت دین آنلاین در نخستین روزِ کاری آن به شرح ذیل هستند:
از دین رسانه‌ای تا رسانه دینی، قیچی دو لبه‌ سکولاریسم، پیوند روحانیت و نسل جوان، برداشت‌های نادرست از باور مهدی، حوزه‌ی علمیه و مطبوعات مدرن، حق جنسی زنان و ...

4949

کد خبر 300313

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =