۰ نفر
۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۰

مهر نوشت:

محمدرضا باهنر با اشاره به هشت سال عملکرد احمدی نژاد در دولت های نهم و دهم گفت: تلاش احمدی نژاد در دولت برای خدمت رسانی به مردم و شجاعتش در اعلام مواضع کاملا ستودنی است.

وی با بیان اینکه برخی از مشکلات و رفتارهای احمدی نژاد تا حدودی بر خدماتش سایه انداخت، گفت: یکی از مشکلات احمدی نژاد آن بود که از خرد جمعی استفاده نکرد و تنها با حلقه محدود نزدیک به خود مشورت داشت، اما در کشور آدم های دیگری وجود داشتند که دلسوز نظام و انقلاب بودند، اما تصور احمدی نژاد این بود که خودش و اطرافیانشان دلسوز هستند و بقیه کارشکن، بنابراین دولت نیروهای مفید را از خود دور کرد.

باهنر با بیان اینکه نقاط مثبت دولت نهم و دهم بیشتر نقاط ضعف آن بود با اشاره به برخی از ویژگی های منفی دولت احمدی نژاد، گفت: شجاعت احمدی نژاد در اعلام مواضع بعضی وقت ها به بی باکی تبدیل می شد در حالیکه شجاعت تعریفش همراه با تدبیر و خرد است.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین افزود: این افتخار نیست که کسی بگوید با سرعت 180 کیلومتر راه می رود، چراکه این یک سرعت غیرمجاز است و اگر کسی با این سرعت حرکت کند، تنها می شود؛ برای رسیدن به هدف باید جمعی و گروهی حرکت کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه دولت آینده هم باید نقاط قوت دولت فعلی را ادامه دهد، رای به روحانی رای "نه" به احمدی نژاد ندانست و بیان کرد: نمی شود گفت که رای به روحانی رای "نه" به احمدی نژاد است، چراکه هیچ یک از این کاندیداها منتسب به دولت نبودند، بنابراین اگر بخواهیم اینگونه تفسیر کنیم باید تمام رای هایی که دیگر کاندیداها هم آوردند را رای "نه" به احمدی نژاد بدانیم.

/27295

کد خبر 303594

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • دلسوز مردم A1 ۰۸:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴
  38 14
  حالا به برو بچ می سپارم یه سرعت گیر عالی براش تهیه کنن .................
 • یک نفر IR ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴
  18 30
  هرسرعتی را نمیشود غیر مجاز دانست اتفاقا بعضی وقتها سرعت بالا مورد نیاز است . از جمله در راه انداختن کار مردم و بر طرف کردن مشکلات اقتصادی و مواردی بیشمار ازاین دست .
 • رضا IR ۰۹:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴
  22 3
  سرعت در حل مشكلات اقتصادي بسيار بالا بود. منتها چون كسي متوجه سرعت گيرها نبود (عوامل ايجاد مشكلات اقتصادي) و همچنين سوخت هم رو به پايان بود (منابع مالي) پس از برخورد به چند سرعت گير و پايين آمدن جلو بندي، سوخت هم نبود تا تعميرگاه برسن. حالا دارن هل مي دن تا برن پاركينگ.
 • بی نام IR ۰۹:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴
  16 2
  علايم راهنمايي هم جمع اوري شده بود و راننده به مختصات جاده بي توجه و هم راننده و هم سرنشينان و هم ماشين ته دره
 • مجید.ح A1 ۱۶:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴
  16 1
  اقای باهنر اگر مجلس درست به وظایف خود عمل می کرد هیچ کسی جرات عبور از سرعت مجاز را نمی کرد حالا که این دولت اصولگرا کارش به پایان رسیده و هر کاری دلش خواسته کرده یادتان افتاده سرعتش غیر مجاز بوده !!! اگر قانون برای همه یکسان است خیلی جلوتر باید ایشان را هدایت می کردید .
 • بی نام A1 ۲۰:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴
  8 4
  شما فک کن قبلیا اینقدر آروم رفتن که احمدی نژاد مجبور شده اینقده تند بره
 • ناشناس A1 ۰۴:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۵
  3 0
  بله سرعت غیر مجاز اونم در دنده عقب وای وای چه شود .......................
 • عطا IR ۰۸:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۵
  6 0
  پس شما توی مجلس چکاره بودید و فقط میگویید چشم