جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه اظهار کرد: امنیت و سلامت، نعمت‌های ناشناخته‌ای هستند که فقدان آنها سرمایه‌های مادی و دنیوی را بی‌ارزش می‌کند.

به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار عبدالله عراقی در مراسم افتتاح بیمارستان صحرایی شهید صدوقی در منطقه محروم چاه مبارک شهرستان عسلویه، از امنیت و سلامتی به عنوان نعمت‌های ناشناخته‌ای که همواره مورد تاکید بزرگان دین قرار گرفته است یاد کرد و گفت: برخورداری از سرمایه‌های دنیوی بدون داشتن امنیت و سلامتی بی‌ارزش خواهد بود و از این رو بزرگان دین ما همواره این دو مولفه را سرلوحه امور خود قرار داده‌اند.

وی با اشاره به بومی‌سازی و ارتقای ضریب امنیت در مرزها اظهار کرد: نیروی زمینی سپاه به عنوان سرباز و خدمتگذار مردم با حضور در مناطق مرزی کردستان، آذربایجان غربی و سیستان و بلوچستان ضریب امنیت را به صورت چشمگیر ارتقاء داده و امنیت را بومی‌سازی کرده است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه "خوشحالیم که در خدمت محرومان هستیم" از خدمت رسانی نیروی زمینی سپاه در مناطق محروم به بیش از 900 هزار نفر در حوزه سلامت خبر داد و ابراز امیدواری کرد روزی فرا برسد که خدمت‌رسانی به محرومان دائمی شود.

/2727

کد خبر 303631

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =