ایسنا نوشت:

جواد شمقدری گفت: با توجه به تجمعی که قرار بود امروز بعدازظهر 25 تیر ماه دوستان در خانه‌ی سینما داشته باشند از حراست ارشاد خواستیم ساختمان خانه‌ی سینما را پلمپ کنند و از هیأت مدیره‌ی جدید هم خواستیم حضورشان را 48 ساعت به تعویق بیاندازند.

رئیس سازمان سینمایی ، اظهار کرد: طبق قوانین جاری ساختمان خانه‌ی سینما در اختیار وزارت ارشاد است و در پی تقاضای هیأت مدیره‌ی جدید، آقای وزیر دستور دادند ساختمان در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

وی افزود: صورت جلسه انجام شد و قرار شد نقل‌و انتقال انجام شود اما بعد که قرار شد دوستان تجمع کنند با هماهنگی نیروی انتظامی قرار شد 48 ساعت بعد در آنجا مستقر شوند و طی این مدت هم اگر هیأت مدیره‌ی قبلی صحبتی دارند با هیأت مدیره‌ی جدید به تفاهم برسند و ما هم به آن‌ها کمک خواهیم کرد.

شمقدری به مفاد تفاهمنامه جلسه مشترک با رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: دوستان آن نامه‌ی 8 بندی را نپذیرفتند، عمل نکردند و در نتیجه مسیر عوض شد اما باز حاضریم در این 48 ساعت اگر تفاهم کردند ما هم کمک کنیم و امیدواریم این دوستان که بارها زیر حرفشان زدند، ظرف 48 ساعت به تفاهم برسند تا مشکل حل شود.

رئیس سازمان سینمایی گفت: نمایندگان هیأت مدیره‌ی جدید و قبلی قرار شد بیایند و صحبتی داشته باشیم.

شمقدری با اشاره به اتفاقاتی که مقابل ساختمان شماره یک خانه‌ی سینما اتفاق افتاد، گفت: این ساختمان شب گذشته تحویل هیأت مدیره‌ی جدید شد اما با توجه به اینکه مطلع شدیم، ممکن است چنین رفتاری داشته باشند از حراست سازمان تقاضای پلمپ آنجا را کردیم تا در نهایت 48 ساعت آینده ساختمان تحویل هیأت مدیره‌ی جدید به ریاست آقای کاسه‌ساز شود.

5757

کد خبر 303785

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بهنام IR ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۵
  11 0
  چی بگم اخه ؟!
 • باربارا IR ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۵
  10 0
  چه آدم سمجیه این شمقدری؟ چه اصراری داره که این بدنامی ها رو به اسم خودش در تاریخ سینما ثبت کنه؟!
 • بی نام IR ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۵
  6 0
  آنکس که اسب داشت؛ غبارش فرو نشست/گرد سم خران شما نیز بگذرد! نوبت شما هم میشه اقای شمقدری...بشین و ببین!