پاروزن مغضوب روئینگ برای اردوی دوم به چین رفت/محسن شادی: مهم نیست، اسمم را رد نکرده‌اند

علیرغم حذف نام شادی برای مسابقات قهرمانی آسیا و جهان،او برای شرکت در اردو،راهی کشور چین شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛هنوز دل فدراسیونی‌ها با محسن شادی صاف نشده است. هنوز هم او را متهم به توهین می‌کنند. البته این‌بار اسم او را ازلیست رقابت‌های قهرمانی جهان و آسیا حذف کردند، آن‌هم به بهانه غیبت در اردوها و عدم گزارش درباره اردویش در چین. مرد شماره یک روئینگ ایران اما بدون اعتنا به این حرف‌ها تنها کار خودش را می‌کند. او برای اردوی دوم دیشب راهی چین شد؛ مثل سری قبل با حمایت احمد دنیامالی. قصه از آنجا شروع شد‌‌ که محسن شادی که دو قهرمانی و نایب‌قهرمانی جهان و آسیا را یدک می‌کشد و تجربه دوبار حضور در المپیک را دارد، با برکناری احمد دنیامالی وقتی فدراسیون مربی خارجی نیاورد و افشین فرزام پاروزنان را زیر نظر گرفت، ترجیح داد بیرون از اردو بماند، چراکه به قول خودش او را مربی در حد خودش نمی‌دانست. احمد دنیامالی رئیس برکنار شده فدراسیون قایقرانی اما دست به‌کار شد تا به قول خودش سرمایه روئینگ ایران هدر نرود. او شادی را برای اردوی یک‌ماهه راهی چین کرد تا زیر نظر لی یو مربی سابق تیم‌ملی تمرین کند.

شادی هم رفت و یک ماه هم تمرین کرد و راضی برگشت. خودش می‌گوید: «اردوی یک ماهه‌ام در چین به اندازه اردوی سه ماهه در ایران بود. فشار تمریناتم خیلی بالا بود و حالا آمادگی‌ام بهتر از قبل شده است.» در حالی که بهزاد اتابکی سرپرست کمیته روئینگ معتقد است محسن شادی به آنها توهین کرده است اما محسن می‌گوید: «فدراسیونی‌ها باید از خدایشان باشد اما نمی‌دانم چرا کارهای مرا نادیده می‌گیرند، بعد هم می‌گویند من به آنها بی‌احترامی کرده‌ام؛ در حالی که من هیچ حرفی به آنها نزدم و کاری نکردم، تنها گفتم با افشین فرزام تمرین نمی‌کنم، چراکه او را قبول ندارم.»

با اینکه فدراسیونی‌ها آخرین حربه را به‌کار بردند، آن هم حذف از لیست ایران برای مسابقه‌های قهرمانی آسیا و جهان اما خودش فارغ از این حرف‌ها می‌گوید: «برایم اصلاً مهم نیست. ثبت‌نام ورزشکاران هنوز با اجازه دنیامالی انجام می‌شود و تا جایی که من می‌دانم آقای ابراهیمی با این موضوع مشکلی ندارد. البته این موضوع را هم فراموش نکنیم که آقای دنیامالی باید به زودی به پستش برگردد و اگر او چنین تصمیمی بگیرد حتماً می‌پذیرم. آقایانی که می‌گویند نام محسن شادی را از مسابقات جهانی حذف می‌کنند اصلاً خودشان تا مسابقات جهانی بر سر پست‌هایشان هستند؟» شادی درباره ادعای اتابکی برای نتیجه نگرفتن در اردوی اول می‌گوید: «کسی که نمی‌داند ورزش چیه، این طوری فکر می‌کند. من در اردو فقط تمرین می‌کنم.
نمی‌دانم شاید آقای اتابکی در اردو دنبال نتیجه می‌گردند.» احمد دنیامالی رئیس برکنار شده قایقرانی که حالا شرایط را برای تمرین شادی در چین فراهم کرده، می‌گوید: «شخصیت محسن شادی چیزی نیست که آقایان با بی‌انصافی درباره آن صحبت کنند. او جزو نمونه‌ها اخلاقی است. خیلی از ورزشکاران با هزینه خودشان در خارج تمرین می‌کنند. فدراسیون باید با علاقه برخورد کند، این حرف‌ها تنها حاشیه‌سازی برای محسن است.» به گفته او شادی مشکلی برای قهرمانی آسیا ندارد: «او می‌تواند در قهرمانی آسیا حاضر شود. اگر فدراسیون اسم او را حذف کرده باشد، از رویه‌های دیگری استفاده می‌کنیم.»

251 43

کد خبر 304029

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۷
  7 1
  این درست نیست که ورزش کشور تحت تاثیر لجبازی چند نفر قرار بگیرد. آقایون در این ماه مبارک رفتارشان را اصلاح کنند.
 • اورمولو IR ۲۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۷
  6 2
  یاشاسین محسن شادی اسطوره کشی مد شده در ایران ؛ محسن شادی به عنوان یکی از افتخارات آذربایجان و ایران قابل احترام میباشد. و نباید اختلاف سلیقه ها عامل عدم ثبات و نتیجه گیری تیم ملی بشه.
 • تانیش IR ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۶
  0 0
  محسن را من خوب میشناسم حیف است با اختلاف سلیقه از صحبتهای محسن قسمت منفی اش را برداشت کنیم و باعث کم شدن انگیزه او در ادامه راه پر افتخارش برای ایران عزیز بشویم .