محبوب ترین و پربحث ترین مطالب روز شنبه 5 مرداد را اینجا بخوانید.

تصویر سربازان ارتش سوریه لحظاتی پیش از اعدام دسته‌جمعی  پربحث ترین خبر روز شنبه خبرآنلاین بود. تا پایان روز شنبه، این خبر 88 کامنت تایید شده داشته است. 

رتبه دوم به خبر مشوق های مجلس برای افزایش زاد و ولد و جمعیت  که 85 کامنت تایید شده داشته رسید و گزارش فرهاد عشوندی که برداشتی آزاد است از 3 شخصیت مهم هفته اول لیگ سیزدهم با عنوان برای رسول ، برای امیر ، برای علی و برای آنها که فوتبال دوست دارند با 69 کامنت تایید شده رده سوم را به خود اختصاص داد.

اما محبوب ترین خبر روز شنبه، به نامه صادق زیباکلام به حسن روحانی اختصاص دارد با تیتر برای رابطه با آمریکا رفراندوم برگزار کنید. 102 نفر با میانگین چهار و نیم ستاره، به این مطلب امتیاز دادند. 

خبر متوقف شدن عملیات جستجو با رضایت خانواده کوهنوردان با تیتر فرزندانشان قوی بودند،خودشان قوی تر در جایگاه دوم قرار گرفت. به این خبر 60 نفر با میانگین 4 ستاره امتیاز داده اند. گزارش پدری که دیگر چشم ندارد از سلسله گزارش های مربوط به عکس‌های سعید صادقی در مکان سوم قرار دارد. به این مطلب 40 نفر بطور میانگین چهار ستاره داده اند. 

برای دیدن فهرست محبوب ترین و پربحث ترین مطالب خبرآنلاین می توانید به صفحه اول خبرآنلاین، ستون سمت چپ ، پایین پربیننده ترین ها مراجعه کنید.

 

کد خبر 305655

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =