قلعه نویی:3 امتیازمان را داور گرفت یکی هم کمیته انضباطی/ عدالت شان را هم دیدیم!

امیر قلعه نویی شاکی است. هنوز یک روز از حرف های او درباره توطئه برای زمین زدنش نگذشته که کمیته انضباطی به بهانه ای عجیب یک امتیاز از استقلال کم کرده است.

مرتضی رضایی: امیر قلعه نویی که تیمش سه شنبه شب در شیراز با فجر بازی دارد ، در مسیر تهران به شیراز بودکه از خبر کسر یک امتیازی تیمش برای بازی با سپاهان آگاه شد. مسابقه ای که برای او به جای 3 امتیاز 4 امتیاز منفی داشته است. البته این در شرایطی است که امتیاز ها را در مصاف با رقیب همیشگی این چند ساله از دست می دهد. قلعه نویی هرچه سعی می کند نمی تواند خودش را کنترل کند و خیلی صریح انتقاد می کند:« واقعا نمی دانم چه خبر است. مدیریت باشگاه باید در این باره برخورد جدی داشته باشد. من این امر را به آنها واگذار کرده ام اما خیلی جالب است در بازی با سپاهان انواع و اقسام اتفاقات برای تیم ما افتاد. داور بازی با اشتباهاتش 3 امتیاز مسابقه را از ما گرفت ، آن کم بود حالا کمیته انضباطی هم یک امتیاز دیگر از ما کسر کرده. این هم اسمش عدالتی است که آقایان از آن دم می زنند.»
قلعه نویی از شروع این فصل دعوایی آشکار و پنهان را با ستاد رسیدگی به تخلفات اخلاقی فدراسیون فوتبال آغاز کرده است. او که دوستان با نفوذی چون حجه الاسلام محسنی اژه ای دارد و تنها ورزشکاری بود که در دوران تبلیغات انتخاباتی در کنار حسن روحانی ، منتخب مردم قرار گرفت ، با قدرت برابر تلاش های علیپور و دوستانش در کمیته اخلاق ایستاده تا نگذارد به نزدیکانش دست بزنند. او البته روز گذشته در گفت و گویی جالب از دست های پشت پرده ای اسم برده بود که گفته اند می خواهند قلعه نویی را امسال و در زمین فوتبال زمین بزنند. حالا این کسر امتیاز بدون شک واکنش های تندی را در ادامه و بعد از بازی با فجر از سوی قلعه نویی به همراه خواهد داشت. او نشان داده که این وقت ها خاموش نمی نشیند. اگرچه برنامه 90 دوشنبه شب مشخص می کند چقدر انتقادهای مربی استقلال از قضاوت فغانی درست بوده اما دعوای او با فدراسیونی ها همچنان در اوج ، پیش می رود.

4141

کد خبر 306959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =