مهر نوشت:

معاون رئیس جمهور ارزیابی اش را از رای اعتماد مجلس به کابینه یازدهم این گونه بیان کرد: بیشتر مخالفت ها با اعضای کابینه سیاسی بود نه تخصصی اما باید در مجموع از همکاری مجلس و رای بالایی که به کل کابینه داد تشکر کرد.

محمدعلی نجفی  در پاسخ به این سوال که ارزیابی شما از رایی که مجلس به کابینه پیشنهادی دکتر روحانی داد جدای از رای ندادن به سه وزیر پینشهادی که شما یکی از آن وزرا بودید چیست اظهار کرد: به هر حال مجلس بر اساس برداشت خود و آن چه به نفع و مصلحت کشور می دانست رای خود را اعلام کرده است.

وی افزود: در مجموع باید از همکاری مجلس با دولت و رای بالایی که به کابینه پیشنهادی دکتر روحانی داد تشکر کرد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پاسخ به این سوال که مخالفت های نمایندگان با وزیران پیشنهادی را بیشتر سیاسی دیدید یا تخصصی تصریح کرد: به نظرم مخالفت های کارشناسی و تخصصی با وزیران خیلی کم بود و بحث های مجلس عمدتا مخالفت های سیاسی بود.

وی ادامه داد: البته به همین مخالفت های سیاسی هم نمی توان ایراد گرفت چون مجلس یک پایگاه سیاسی است و طبیعی است که افرادی که در آنجا چه به عنوان مخالف و چه به عنوان موافق صحبت می کنند هم مسائل سیاسی را مورد نظر دارند و هم به موضوعات تخصصی و کارشناسی توجه می کنند.

نجفی خاطر نشان کرد: به نظرم نمی شود نمایندگانی را که با وزیران پیشنهادی کابینه مخالفت سیاسی کرده اند شماتت کرد.
/27220

 

کد خبر 309207

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • سجاد IR ۰۶:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
  54 4
  نجفی خاطر نشان کرد: به نظرم نمی شود نمایندگانی را که با وزیران پیشنهادی کابینه مخالفت سیاسی کرده اند شماتت کرد.چرا نمیشه کردد؟تو قانون جرم سیاسی تعریف نشده پس چرا شما را از فرهنگیان به جرم سیاسی گرفتند؟من فرهنگی اعتراض دارم
 • بی نام IR ۰۶:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
  9 88
  آقای نجفی!!!! کسی که خربزه میخوره باید پای لرزشم بشینه.........
  • بی نام A1 ۰۹:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
   21 2
   بروبابا.....مگه ترسيده ياعقب كشيده.مگه ادم از حرف حق ميترسه.شما تند روها تا اين مملكتو ويران نكنيد دست بردار نيستيد.
 • بی نام IR ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
  35 1
  اتفاقا باید شماتت کرد 90 درصد مردم سیاسی نیستن گناه نکردیم قربانی سیاست بازی های نماینده های افراطی مجلس بشیم و از وزیری لایق محروم بشیم!
 • حمید IR ۱۰:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
  15 0
  آقای نجفی شما با لیاقت مثال زدنیتان قربانی افراطیون شدید بهر حال اصلاح کردن افراطیون برای دولت شایسته اصلاحات نیاز به قربانی داشت
 • IR ۰۴:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۰
  11 0
  درود بر نجفی که درمجلس وانمود کرد که واقعا ازجنس فرهنگیان است اما نمایندگان مخالف علی رغم میل فرهنگیان عمل کردند مخصوصا توکلی پر مدعا.