مهر نوشت:

آتش در آستانه برگزاری کنکره بین المللی قلب و عرق گریبان بیمارستان رضوی مشهد را گرفت و مسئولان روابط عمومی علوم پزشکی مشهد، آتش نشانی و آستان قدس رضوی از ارائه اخبار مربوط به این حادثه خودداری می کنند.
تماس ها برای پیگیری این حادثه از طریق روابط عمومی آتشنشانی مشهد به مسئول رسانه آتشنشانی ختم شد. جلائی به عنوان سخنگوی این نهاد ساعت شروع حادثه را 3 و 30 دقیقه بامداد ذکرکرد و افزود: مأموران آتشنشانی برای اطفاء حریق در این بیمارستان به محض اطلاع در ساعت 3 و 33 دقیقه بامداد در محل حضور داشتند.
وی درباره علت وقوع حادثه چیزی نگفت و یاد آور شد: اظهار نظر درباره اینکه اطفاء آتش با همراهی چه تعداد از نیروهای آتشنشانی انجام شده نشان دهنده میزان و گستردگی حادثه خواهد بود و تا اطلاع ثانوی از دادن اطلاعات بیشتر در این زمنیه معذور هستیم. با وجود اینکه بیان حادثه از جانب ما نشان از خدمات به موقع و خوب همکاران آتش نشانی خواهد بود ولی ارائه اطلاعات در این زمینه را به مسئولان بیمارستان رضوی محول می کنیم.
حسین اخباری سخنگوی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی نیز با اظهار بی اطلاعی از این موضوع ارائه هر گونه خبری در این زمینه را تنها از طریق بیمارستان رضوی مجاز شمرد.
بعد از تماس با روابط عمومی آستان قدس رضوی مسئول رسانه های این نهاد نیز از وقوع آتش سوزی در بیمارستان رضوی اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: هیچ خبری در این زمنیه به دست من نرسیده و در صورت کسب اطلاع نیز مجاز به ارائه اخبار این حادثه نیستم.
تماس با اپراتور بیمارستان رضوی نیز به دریافت اطلاعاتی منجر شد که نشان می دهد زیر زمین این بیمارستان به علتی که ذکر نشد آتش گرفته است.
طبق گفته شاهدان عینی عملیات اطفاء حریق آغاز شده و پرسنل بیمارستان در حال تخلیه بیماران و تجهیزات هستند. در حال حاضر این بیمارستان از پذیرش بیماران امتناع کرده و با بستن درب از ورود افراد به این مکان جلوگیری می کند.
لازم به یادآوری است که بیمارستان 320 تختخوابی فوق تخصصی رضوی، در زمینی به مساحت تقریبی 40 هکتار با زیر بنای حدود 56 هزار متر مربع در 5 طبقه احداث شده است.
وابستگی این مرکز به آستان قدس رضوی و در اختیار داشتن تجهیزات پزشکی پیشرفته مطابق با آخرین فناوری های روز دنیا، ضمن برخورداری از کادر درمانی متخصص و مجرب و دارا بودن امکانات مورد نیاز درمانی و غیر آن، همراه با رعایت کامل ضوابط شرعی و استانداردهای پزشکی، از ویژگی های قابل توجه و منحصر به فرد بیمارستان فوق تخصصی رضوی است.
47282

کد خبر 309216

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۷:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
  7 1
  خدا به مریضها و پرسنل رحم بکنه عدم ارائه اطلاعات از سوی بعضی از بیمارستانها نشاندهنده خفقان و حق کشی هست که در درجه اول به پرسنل و بعد هم به مریضها اعمال می شه
 • کارمند بیمارستان رضوی IR ۰۷:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
  5 2
  خبر انلاین محترم . بنده یکی از کارکنان بیمارستان رضوی هستم. جهت اطلاع رسانی حدود 77 تخت بیمارستانی نو و تازه خریداری شده با ارزش حدود 2 میلیارد تومان در این آتش سوزی سوخته است. دود از طریق هواساز ها به بخشهای مختلف بیمارستان سرایت کرده. محل آتش سوزی پارکینگ بیمارستان است که قراربوده نمایشگاهی در ان برگزار شود. این نمایشگاه بخش جانبی کنگره بین المللی قلب است که قرار است فردا چهارشنبه در محل سالن همایشهای بیمارستان برگزار شود . با احترام
 • علی A1 ۰۸:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
  0 2
  آقا غرفمون با وسایلش تو آتیش سوووخت
 • بی نام IR ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
  0 3
  کی بود کی بود من نبودم .............
 • بی نام IR ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
  0 3
  احتمالا کار السون ولسون بودش....
 • بی نام A1 ۱۳:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۱
  3 1
  من از کارکنان این بیمارستان هستم و اینکه گفته شده تختها به ارزش 2 میلیار سوخته کذب محض است و غرض از این نظرات کذب مغرضانه هم کاملا مشخص است. لطفا تایید کن