ایسنا نوشت:

علی ربیعی در بازدید از بیمارستان میلاد، اظهارکرد: ‌بیمارستان میلاد از لحاظ کیفیت کار و خدمات پزشکی، کادرپزشکی و پرستاری وهمچنین برنامه بیمارستانی ازجمله بیمارستانهای ممتازبه شمارمی رود؛ به طوری که می‌تواند به عنوان الگویی برای سایربیمارستانهای کشور محسوب شود.
وی اعلام کرد: ما باید با اتخاذ تدابیر وی‍‍‍ژه در جهتی حرکت کنیم که بیمه شوندگان جهت درمان، نیازی به پرداخت پول نداشته باشند که با گسترش نظام جامع بیمارستانی، می‌توان دراین جهت اقدام‌های موثری انجام داد.
وزیرتعاون، کارورفاه اجتماعی ضمن بازدید از بخش‌های سی تی اسکن، ام آر ای، بخش 9 ، سی سی یو و دندانپزشکی، درد ودل بیماران را شنید.

4545

کد خبر 309865

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۳:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
  58 1
  بیمارستان میلاد بیمارستانی بسیار شلوغ است . آدم سر سام میگیره. به قدری جمعیت در داخل بیمارستان هست که احساس کمبود اکسیژن می کنید. من چند بار رفتم و هر بار هم اذیت شدم از شلوغی بسیار. نوبت های سونو گرافی و سی تی اسکن و ....طولانی مدت داده میشه.
 • کامیار IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
  1 0
  آقای وزیر یک سر هم به بیمارستان های استان های محرومی مانند کردستان بزنید این استان نیازمند توجه مسولان در همه ی زمینه هاست به خصوص کار و بهداشت
 • امنه هوشیار IR ۱۵:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
  2 0
  با عرض سلام و ادب محضر جناب وزیر بنده همسرم کارمند تامین اجتماعی اداره کل گیلان میباشم و فامیلی بنده نیز هوشیار است دچار بیماری پمپ فی گوس بوده مدتهاست با این بیمار مبارزه دارم همسرم نیز همیشه همراه من بوده اما بنا به تشخیص خانم پرفسور شیدا شمس دکتر معالج خود میباید چهار عدد امپول مرتبط برای درمان را استفاده نمایم که حدود شانزده میلیون تومان هزینه در بر دارد و چون هنوز سازمان مربوطه این بیماری را (خاص) تشخیص نداده هیچگونه پرداختی را متقبل نمیشود فلذا از شما برادر بزرگوار تقاضای استمداد دارم از سایت وزین خبر انلاین تقاضامندم این مطلب را در قالب همین پیام نمایش دهند متشکرم
 • بی نام IR ۱۷:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
  1 0
  درود بر دکتر ربیعی عزیز و مهربان و محترم
 • بی نام A1 ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
  0 0
  اگر این امکانات در جاهی دیگر هم باشد دیگر برای من چنین اتفاقی تنمی افتد که در تهرانم وقتی میرم یه بیمارستان میگم بیمه تامین اجتماعی دارم میگویند برو بیمارستان بیمت .وقتی یمیرم میلاد میگن تخت خالی نداریم شما که اورژانسی نیستید.وقت هم که اصلا نمیشه گرفت.حجم مراجعه کنندها به این بیمارستان از ظرفیتش بیشتر است.
 • ایرانی IR ۱۹:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
  0 1
  خیلی بیمارستان بی نظمی است. هر کی سالم به آنجا برود، مریض برمی گردد، حالا وای به حال مردم مریض. دکتر قلب که باید ساعت ده بیاید، دوازده و نیم می آید و بعد هم سریع بیمار را راه می اندازد. سرو صدا و شلوغی هم باعث سرسام می شود، هوای آنجا هم گرفته و خفه است و نمی شود نفس کشید.
 • بی نام A1 ۱۹:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
  0 2
  ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻢ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ .
 • بی نام A1 ۲۱:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
  0 0
  خوب است که آقای وزیر به مراکز زیر مجموعه شان سرکشی کنند ولی نباید این جنبه تبلیغاتی داشته باشد مثل بعضی از مسئولین که در اول دوره خدمتشان به اتوبوس و مترو و ماشن مدل پایین سفر درون شهری میکردنند ولی این رفتار بعد از مدت کوتاهی یک خاطره شد بهتر است یاد شعاری که این روزها در گوچه و خیابان میبینیم زمانی مردم دنبال گم نامی بودند ولی حالا میخواهند نامشان فراموش نشود
 • عنایت گلفام IR ۰۳:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۳
  2 1
  اگه مدیران بیمارستان در مورد یه سری از پزشکاشون که فقط مایلند مریض را به مطب خود دعوت کنن یه تجدید نظری میکردن خیلی بهتر بود. پزشکان بیمارستان به چشم بیمار مجانی به ما نگاه میکنن.
 • بی نام IR ۰۵:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۳
  0 1
  انشاالله با انتصاب دکتر نوربخش فوق تخصص زانو و رییس انجمن ارتوپدی ایران بعنوان مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی بجای نگاه بنگاهی داری به این سازمان نگاه درمان محور ایجاد شود