ثبت نام از افراد دارای معلولیت در بانک اطلاعات شغلی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد این بانک به منظور ذخیره اطلاعات توان¬یابان جویای کار راه اندازی شده است تا در صورت ایجاد فرصت¬های شغلی یا درخواست کارفرمایان به نیروی افراد دارای معلولیت، فهرستی از داوطلبان را معرفی خواهد کرد.
بنا به همین گزارش در حال حاضر گروهی از کارفرمایان علاقه¬مند به استفاده از نیروی کار و توانمندی¬های افراد دارای معلولیت هستند اما به دلیل اینکه بانک اطلاعات شغلی جامعی از این افراد در اختیار نیست این فرصت¬های شغلی از دست می¬رود.
در بانک اطلاعات فرصت¬های شغلی اطلاعات فردی، تحصیلی، نوع معلولیت و مهارت¬های حرفه¬ای و سوابق تحصیلی افراد متقاضی ذخیره می¬شود تا در صورت نیاز با استفاده از آنها به توان¬یابان جویای کار کمک شود.
افراد دارای معلولیت جهت تکمیل فرم ثبت نام باید به سایت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به نشانی: www.raad-charity.org مراجعه نمایند.
همچنین ایمیل karafarini@raad-charity.org آماده پاسخگویی به پرسش¬های علاقه¬مندان خواهد بود.
4545

کد خبر 311112

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۲۰:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۰
  6 6
  برا ما سالما چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • بی نام A1 ۲۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
  0 4
  ما سالمیم با مدرک لیسانسو فوق لیسانس میریم کارگری می کنیم دیگه.جامعه کارگر میخاد آخه چرا هیچیه این مملکت رو اصول نیست؟ الان همه سالما سرکارن رسیدین به معلولا؟؟؟
  • شادمهر A1 ۰۴:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
   3 1
   برای کار پیدا کردن آدم باید مغزش سالم باشه و کار پیدا کردن به جسم ارتباط چندانی ندارد (به غیر از مشاغل خاص). کار پیدا کردن نیازمند عرضه، اراده، پشتکار، سواد واقعی و مانند اینهاست و فردی که اینها رو نداره مدرک تحصیلی کمک چندانی بهش نمی کنه.