۰ نفر
۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۶:۱۹

ایسنا نوشت:

رییس کل گمرک ایران مشاور عالی خود و مدیرکل دفتر نظارت بر ترانزیت گمرک ایران را منصوب کرد.

 براین اساس مسعود کرباسیان، محمود بهشتیان را به سمت مشاور عالی رییس کل گمرک ایران منصوب کرد. بهشتیان پیش از بازنشستگی در گمرک معاونت امور گمرکی گمرک ایران را بر عهده داشت. سمتی که هم‌اکنون محمدرضا نادری آنرا بر عهده دارد. بهشتیان همچنین مشاور امور گمرکی اتاق بازرگانی تهران بوده است.

رییس کل گمرک از بهشتیان خواسته تا با توجه به توان کارشناسی و علمی همکاران در گمرک، زمینه مناسب برای ارتقای سطح امورگمرکی، آموزشی و روش‌های نوین و تعاملات بین‌الملل را فراهم کند.

کرباسیان همچنین درحکم دیگری علیرضا دشتانی را به سمت مدیرکل دفتر نظارت بر ترانزیت گمرک منصوب کرد.

رییس گمرک از مدیرکل دفتر نظارت بر ترانزیت گمرک نیز خواسته تا با درنظر گرفتن اهداف و سیاست‌های تعیین شده در سند ملی راهبردی، برنامه‌های تحول در نظام گمرکی و با جلب توان تخصصی همکاران، کارشناسان و صاحب‌نظران، ضمن روان‌سازی رویه‌های اجرایی از طریق پیاده‌سازی روش‌های الکترونیکی و نظارت بر انجام بهینه کار، زمینه‌های لازم را برای ارتقای سطح کیفی خدمات ترانزیتی به خدمت‌گیرندگان فراهم کند.

مسعود کرباسیان، رییس کل جدید گمرک ایران هفت سرفصل اصلی برنامه‌هایش را اعلام کرده است. اجرای دقیق قانون امور گمرکی، توسعه گمرک الکترونیک، تشکیل گمرک مدرن و بکارگیری تجهیزات مدرن گمرکی، پیوستن به سازمان جهانی گمرک و تطبیق فعالیت‌های داخلی گمرک براساس اصول بین‌المللی، روان‌سازی و شفاف‌سازی فعالیت‌های گمرکی، شایسته‌سالاری در گمرک و رسیدگی به وضعیت پرسنل و همچنین گمرک در خدمت اقتصاد ملی سرفصل‌های اصلی برنامه کرباسیان برای اداره گمرک ایران هستند.

3131

کد خبر 312945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • رضا CA ۰۷:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
  23 0
  در گمرک ایران روشها عوض نمی شوند ...ادمها عوض می شوند ...... پیش به سوی گمرک ۱۰۰ درصد رایانه ای رایانه بیشتر ......فساد کمتر ...... اگر روزی از محل کارت بشینی مدارک را انلاین ارسال کنی بعد ببینی داره قدم به قدم کارت جلو میره اون درسته ......
 • بی نام IR ۰۷:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
  12 0
  امیدوارم هر چه سریعتر قوانین نادرست وضع شده در دولت قبلی را حذف کنند و راه را برای بازرگانان باز کنند ! چند سالی است که تنها کسانی که پارتی دارند و یا رشوه می دهند ، می توانند واردات کنند !