بازی صبای قم - پرسپولیس با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در ادامه مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر تیم فوتبال صبای قم میزبان پرسپولیس بود. صبایی ها که محمد مایلی‌کهن را روی نیمکت خود دارند، برای این مسابقه انگیزه زیادی داشتند. مایلی‌کهن پیش از شروع مسابقه به سمت نیمکت پرسپولیس نرفت و هیچ کدام از دستیاران او هم به سمت دایی نرفتند تا ثابت کند که مشکلاتش با دایی همچنان ادامه دارد. صبایی‌ها که اول فصل نتایج خوبی گرفته بودند، در ادامه نتوانستند نتایج خوب خود را تکرار کنند و حالا در نیمه پایینی جدول هستند. با این حال آن‌ها به اسم پرسپولیس توجه نکردند و در مسابقه با این تیم، استرس نداشتند. صبایی‌ها در نیمه اول در دقیقه 41 توسط مرتضی کاشی به گل رسیدند و با همین یک گل 45 دقیقه اول را به پایان بردند تا با پیروزی به رختکن بروند.
با شروع نیمه دوم، صبا به لاک دفاعی نرفت و همچنان به دنبال باز کردن دروازه پرسپولیس بود. در دقیقه 62 شوت محکم بازیکن صبا از پشت محوطه جریمه را نیلسون گرفت تا این تیم به گل دومش نرسد. البته پرسپولیس هم به دنبال جبران گل خورده خود بود اما بازی زیبایی انجام نمی‌داد و موقعیت‌های زیادی نداشت. تک موقعیت‌های این تیم هم توسط بازیکنان سرخپوش هدر می‌رفت تا آه از نهاد علی دایی بلند شود.
در دقیقه 79 ضربه فنی رضا عنایتی توسط نیلسون مهار شد و صبایی ها در دقیقه 83 هم ضربه کاشته خود را از دست دادند. اما این پایان کار نبود. شاگردان دایی نمی‌خواستند سرمربی تیمشان مقابل مایلی کهن که با او اختلافاتی دارد، بازنده از میدان خارج شود. در دقیقه 90 در شلوغی محوطه جریمه توپ جلوی پای سید مهدی سیدصالحی افتاد که او با یک شوت محکم دروازه صبا را باز کرد. سیدصالحی پس از این گل به سمت دایی دوید تا شادی‌اش را با سرمربی سرخپوشان تقسیم کند. او می‌دانست که نباختن در این میدان، برای دایی بسیار اهمیت دارد و حالا که او را از یک باخت حیثیتی نجات داده، بازیکن محبوب اوست. این آخرین گل بازی بود و پرسپولیس با همین گل توانست یک امتیاز از قم به تهران بیاورد. با این تساوی پرسپولیس 21 امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار دارد. صبای قم هم با 14امتیاز در رده دهم است.
43 43

کد خبر 316061

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =