فارس نوشت:

اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی جبهه پیروان در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه تاخیر در انتخاب استانداران به صلاح مردم نیست، گفت: کسی در کار دولت دخالت نمی‌کند اما اینکه سعی شود تا برای همه استانداری‌ها عناصر اصلاح‌طلب گذاشته شود، به طور طبیعی عده‌ای را ناراضی می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه انتخاب استانداران به عهده دولت است، اظهار داشت: نمی‌دانم آقای هاشمی رئیس‌جمهور هستند یا آقای روحانی؟ آقای دکتر روحانی رئیس‌جمهور هستند.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان در عین حال با بیان اینکه جایگاه هاشمی باید حفظ شود، گفت: این رئیس‌جمهور است که اگر اقدامی انجام دهد در مجلس مورد سوال قرار می‌گیرد نه رئیس‌مجمع تشخیص مصلحت نظام. لذا روحانی باید در دورانی که در سیاست خارجی کار می‌کند، تدبیری داشته باشد که همه پشت سر دولتش قرار گیرند.

وی با اشاره به لزوم وحدت عمومی در حمایت از دولت متذکر شد: این اختیار با رئیس‌جمهور است که هرکس را دلش بخواهد، بگذارد و نمی‌شود دخالت کرد چراکه انتخاب استاندار حق دولت است.

وی تصریح کرد: ما در دوره‌‌ای هستیم که دولت، بحث رابطه با آمریکا را پیش گرفته و طبق یک نرمش قهرمانانه در حال پیش‌روی است لذا هرچه فضای کشور معتدل باشد بهتر است تا اینکه این نوع حرف‌ها گفته نشود.
/29220

 

کد خبر 316995

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =