سیلی ویل اسمیت بر صورت کریس راک؛ سوژه محبوبِ جستجوی اینترنتی

ایرنا نوشت: پس از سیلی جنجالی در مراسم اسکار امسال، نام ویل اسمیت ۲۵ برابر فیلم «کودا» که برنده اسکار شد، در گوگل جست‌وجو شده است.

به گزارش ورایتی، در شب برگزاری مراسم اسکار، معمولا بیشتر توجهات معطوف برندگان جوایز اصلی است، اما امسال داستان فرق می‌کرد.

براساس داده‌های منتشر شده توسط گوگل، ساعت ۱۱ عصر روز ۲۷ مارس (۸ فروردین) به وقت محلی، ویل اسمیت ۲۵ برابر فیلم «کودا» که اسکار بهترین فیلم را گرفت، سوژه جست‌وجوها در اینترنت بود.

جست‌وجوهای اینترنتی درباره اسمیت پس از سیلی‌ای که در واکنش به شوخی کریس راک با همسرش به صورت او زد، اوج گرفت. جست‌وجوها درباره کریس راک در آن ساعت از مقیاس ۱۰۰، روی ۵۴ و جست‌وجوها درباره فیلم «کودا» روی ۴ بود.

در ساعت ۱۰ روز یکشنبه هشتم فروردین، به وقت محلی که صحنه سیلی زدن را شامل می‌شد، آمار جست‌وجوها برای ویل اسمیت، کریس راک و فیلم «کودا» به ترتیب ۵۴، ۳۵ و ۱ بود!

داده‌های گوگل ترندز، میزان سوژه‌های محبوب کاربران اینترنت را در یک منطقه جغرافیایی و زمان خاص نشان می‌دهد و براساس اندازه‌گیری جست‌وجوهای اینترنتی کاربران سراسر جهان در یک بازه ۷ روزه تدوین می‌شود. بالاترین ارزش برای یک سوژه ۱۰۰ است که اوج محبوبیت آن را نشان می‌دهد.

۵۷۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 318534

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =