فارس نوشت:

محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه مهندسین در جلسه ماهانه حزب متبوعش با اشاره به مخالفت‌ها و موافقت‌ها درباره پرونده هسته‌ای کشورمان، تصریح کرد: ما باید تحمل حرف‌های یکدیگر را داشته باشیم اما در عین حال باید بدانیم که عبور از خط قرمز‌ها شرعاً و قانوناً نباید صورت گیرد چراکه این به مصلحت کشور نیست.

دبیرکل جامعه مهندسین با اشاره به رای اعتماد مجلس به 3 وزیر پیشنهاد شده روحانی در جلسه فردا یکشنبه، خاطرنشان کرد: ما فردا در مجلس جلسه رای اعتماد به 3 وزیر باقیمانده را داریم؛ وزرای پیشنهاد شده بجز آقای توفیقی که در آخرین لحظه تغییر کرد قابل پیش‌بینی بود اما به جای توفیقی آقای دکتر فرجی‌دانا معرفی شد.

وی تصریح کرد: فکر می‌کنیم که در جلسه فردا بحث‌های جنجالی نداشته باشیم و رویکرد در مجموع رویکرد مثبتی باشد البته غلظت کار متفاوت است.

باهنر در ادامه درباره ورود برخی مداحان به مباحث سیاسی تند یادآورشد: باتوجه به اینکه در آستانه ماه محرم قرار داریم باید توجه کنیم که مراسم‌ها وارد بحث‌های کم عمق سیاسی نشود چرا که زمان دولت احمدی‌نژاد نیز این تجربه نشان داد که این رویکرد موفقیت آمیز نیست از این رو امیدواریم مداحان در این زمینه غیر ملموس صحبت کنند و با تدبیر بیشتری به این مسائل ورود داشته باشند.

باهنر در پایان درباره جمع‌آوری بیلبوردهای «صداقت آمریکایی» که در سطح شهر نصب شده بود اما جمع‌آوری شد، اظهارداشت: برخی نسبت به جمع‌آوری این بیلبوردها انتقاد دارند اما عده‌ای نیز این اقدام شهرداری در آستانه 13 آبان را خوب می‌دانند.

/2929

کد خبر 319370

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام FI ۲۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۴
  21 2
  امان از اين آقاي باهنر يكي به نعل يكي به ... آخر برادر من هتاكي و نفرين مداحان مبحث كم عمق سياسي است يا جرم حقوقي و گناه شرعي؟!
 • بی نام A1 ۰۴:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۵
  2 1
  آقای باهنر!!!! اصلاً ورود نباید داشته باشند!!!!
 • میثم تمار IR ۰۵:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۵
  7 4
  آقای باهنر از این مداحان بد دهن بی دین نترس برادر !!! حرفتو راحت بزن دادا !!!
 • فرهاد IR ۰۵:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۵
  7 1
  آقاي باهنر منتظرند ببيند شدت جريان باد در آينده به چه سمتي است بعد مواضع سياسي خود را بطور شفاف و با شهامت مثال زدني خود ! منطبق بر آن نمايند . كار زشت ،‌زشت است حالا اين كار مي خواهد از طرف همفكران و همقطاران سياسي من انجام شده باشد و يا مخالفان سياسي من . در ضمن فكر نكنم فحش دادن را بتوان مبحث كم عمق سياسي تعريف كرد. هر چقدر شفافيت در بيان ديدگاه هاي سياسي كم رنگ تر شود ، صداقت افراد با ترديد جدي مواجه مي گردد . وجود افرادي مثل آقاي باهنر در عرصه سياسي هر كشوري ، شفافيت در عرصه سياست را به شدت كاهش و بودن در قدرت را تحت هر شرايطي تئوريزه و نهادينه مي نمايند. اين نوع نگاه به قدرت ما را منوجه جمله معروف شهيد بهشتي ولي با اندك تغييراتي! ! مي نمايد: ما تشنگان قدرتيم نه شيفتگان خدمت
 • بی نام A1 ۰۵:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۵
  1 0
  فرمودند نامحسوس صحبت کنند
 • بی نام A1 ۰۶:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۵
  4 0
  اصلا چرا اینقد مداحان رو بزرگشون میکنین توجه نکنین ورمش میخوابه
 • حسین 2007 IR ۰۶:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۵
  0 2
  تابلو نکن آقای باهنر
 • بی نام IR ۰۷:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۵
  3 0
  به نظر ميرسه كه در لفافه گفتن مداحا دوستتون داريم اما سياست داشته باشين، راههاي ديگه اي امتحان كنين تا مردم عصبي نشن!
 • م م A1 ۰۸:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۵
  0 0
  ای ول باهنر حرف دل خیلیها رو زدی . خداحفظت کنه!