۵ نفر
۱۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۱
برای درگذشت برادرم، حسین عبداللهی

محمد خدادی، معاون مطبوعاتی سابق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در واکنش به درگذشت حسین عبداللهی، او را فعال و مدیری رسانه‌ای دانست که انتقادپذیر و وفادار به رفاقت و دوستی بود و اهتمامی جدی به حرفه روزنامه‌نگاری داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد خدادی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون مطبوعاتی سابق این وزارت‌خانه، دل‌نوشته‌ای را به مناسبت درگذشت حسین عبداللهی، مدیر مسئول روزنامه آرمان، منتشر کرد. 

خدادی نوشته است:

«برای برادرم حسین عبداللهی 
خبر از دست دادنش غیر قابل باور بود، ابتدا فکر کردم بستگانش را ازدست داده به سمت تلفن رفتم به او تسلیت بگویم، خواستم ببینم دقیقا کدام یک از بستگانش بوده دیدم حسین از دست ما رفته است؛ اوج بهت و حیرت و افسوس درغم او.
برای لحظه‌ای چهره خندان، محبت و صفا و صمیت همیشگی‌اش در ذهنم مرور شد، اصولا بدون اطلاع قبلی می‌آمد و می‌گفت فقط دو دقیقه کار دارم و با شوری وارد اطاق می‌شد و پی‌گیری کارهایش را سرپایی می‌کرد و با کلی مهربانی و زبان تشکر خیلی زود می‌رفت.
بیشترین همکاری ما به دوران معاونت مطبوعاتی و به‌ویژه در دو موضوع بحران کاغذ و مشکلات ناشی از تغییرات مالکیت روزنامه‌اش بود؛ و البته بحران‌های بعد از آن ماجرای بنزین و شهادت حاج قاسم و ... و بعدش هم کرونا.
همیشه درتماس بودیم و ملاقات‌های حضوری مکرر و مستمر در جلسات داشتیم. یکی از مدیران مسول پرتلاش، فعال، علاقه‌مند، زحمت‌کش و با اخلاق بود و اهل مشورت و البته همراه و همکار.
تعلق به جناح و خطوط سیاسی‌اش روشن بود و با تغییر دولت‌ها سمت و سویش هم تغییر نمی‌کرد و درعین حال تعلق به نظام و اصول انقلاب و وفاداری به رهبری و شهدا را عریان بیان می‌کرد و دراین موارد مواضع شخصی‌اش صریح بود.
حضورش در محافل مختلف فارغ از جناح سیاسی خاص پررنگ بود و دلیلش هم اعتقاد حسین به همکاری و همدلی در خانواده نظام بود.
انتقاد و نقد را پذیرا بود و درپی اصلاح آن می‌کوشید. درکارش مصمم و وفادار به رفاقت و دوستی بود. اهتمامی جدی به حرفه روزنامه‌نگاری داشت.
روزنامه آرمان را درصحنه رسانه‌ای کشور تبدیل به یک رسانه تاثیرگذار کرد و با همه کمی و کاستی‌ها ساخت و از بار مسولیت هیچگاه شانه خالی نکرد.
حتما جایش بین ما خالی است اما یادش همیشه همراه ما خواهد بود.
به خانواده گرامی ایشان و همه همکارانم در صحنه رسانه‌ای کشور تسلیت و همدری عرض می‌کنم. 
 وَآخِرُ دَعْوَاهُمْ أَنِ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ»

۵۷۵۷

کد خبر 319692

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • دامرودی IR ۰۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۱/۱۱
    0 0
    متاسفانه ماهمیشه مرده پرستم کسی که فوت برایش کلی می کنیم که چنین وچنان بود