سایت باشگاه پرسپولیس نوشت:

 

دانیل ماسارو ستاره سابق آث میلان و تیم ملی ایتالیا یکی از چهره‌های شاخص برگزاری نشست بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه با مسئولان باشگاه آث میلان بود.

ماسارو در این جلسه نسبت به اینکه تیم ستارگان آث میلان در تهران با ستارگان سابق پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا دیدار می‌کند ابراز خرسندی کرد و رو به دوربین خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: پنجشنبه 28 نوامبر (هفتم آذر ماه) در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی منتظر شما هستیم.

ماسارو تاکید کرد: حضور پرشمار هواداران می‌تواند بر جذابیت این بازی بیافزاید. به طور حتم هواداران پرسپولیس در بازی بین ستارگان سابق میلان و پرسپولیس حضور پررنگی خواهند داشت و ما امیدواریم هیچ مشکلی به وجود نیاید و شاهد یک بازی به یادماندنی و با شکوه در تهران باشیم.

ماسارو که از طریق قائم مقام باشگاه پرسپولیس در جریان افتخارات و معرفی پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته بود، عنوان کرد: ما بسیار مشتاقیم که این بازی با حضور پرشمار هواداران پرسپولیس برگزار شود.

ماسارو گفت: نفرات مطرحی تیم ستارگان میلان را در سفر به تهران همراهی خواهند کرد و بنده امیدوارم با توجه به علاقه‌مندی مدیران باشگاه پرسپولیس شاهد برقراری ارتباط بین آکادمی میلان و پرسپولیس باشیم.

 

4141

کد خبر 322513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =